کتاب در سه جمله

 1. ایده ها واحد پول قرن بیست و یکم هستند.
 2. اجرا زیرمجموعه ای از ایده هاست.
 3. وقتی ماهیچه ایده خود را هر روز تمرین می دهید، تبدیل به یک ماشین ایده می شوید.

پنج ایده بزرگ

 1. «ایده‌ها ارز زندگی هستند. نه پول کم می شود تا زمانی که خراب شوید. اما ایده‌های خوب برای شما تجربیات خوب می‌خرند، ایده‌های بهتری برای شما می‌خرند، تجربیات بهتری برای شما می‌خرند، زمان بیشتری برای شما می‌خرند، زندگی شما را نجات می‌دهند.»
 2. ارائه ده ایده در روز مانند ورزش است. و ورزش عضله ایده را قوی تر می کند.
 3. «وقتی روزی ۱۰ ایده یا حدود ۳۰۰۰ ایده در سال به ذهنتان می رسد (بسته به آب و هوا که شامل تعطیلات آخر هفته می شود یا خیر)، ایده ها از شما منفجر می شوند. در هر شرایطی غیرقابل توقف خواهید بود.»
 4. «جنس ایده‌آمیز ترکیب ایده‌ها و رهایی از کنترل است. ممکن است منجر به تولد ایده‌های درخشان و قدرتمندتر شود.»
 5. “هر چه با ایده های خود برای جهان ارزش بیشتری بیاورید، ارزش بیشتری برای خود، خانواده و جامعه خود خواهید داشت.”

خلاصه ماشین ایده شوید

 • «ایده‌ها ارز زندگی هستند. نه پول کم می شود تا زمانی که خراب شوید. اما ایده‌های خوب برای شما تجربیات خوب می‌خرند، ایده‌های بهتری برای شما می‌خرند، تجربیات بهتری برای شما می‌خرند، زمان بیشتری برای شما می‌خرند، زندگی شما را نجات می‌دهند.»
 • ارائه ده ایده در روز مانند ورزش است. و ورزش عضله ایده را قوی تر می کند.
 • «وقتی روزی ۱۰ ایده یا حدود ۳۰۰۰ ایده در سال به ذهنتان می رسد (بسته به آب و هوا که شامل تعطیلات آخر هفته می شود یا خیر)، ایده ها از شما منفجر می شوند. در هر شرایطی غیرقابل توقف خواهید بود.»
 • «به یاد داشته باشید: شکایت کردن، خسته کننده است. بنابراین می‌خواستم از آن انرژی به جای مبارزه با آن استفاده بهتری داشته باشم».
 • “و تغییر فقط می تواند با ما شروع شود. از درون با اطمینان از سلامت جسمانی (پیاده‌روی، حمام کردن، مراقبت از سلامتی خود)، از نظر روانی (با تمرین ایده های این کتاب)، از نظر روحی سالم با فراتر از «متشکرم» و واقعاً احساس قدردانی برای چیزهای جدید چیزهای مختلف هر روز، و از نظر عاطفی سالم با احاطه کردن خود با افرادی که از ما حمایت می کنند و ما را شاد می کنند.
 • این همان چیزی است که زمانی اتفاق می‌افتد که عضله ایده خود را تمرین می‌دهید و سپس به یکی از مورد علاقه‌تان برخورد می‌کنید. شما از روی الهام عمل می کنید، هیچ هدفی وجود ندارد، فقط جریان وجود دارد، همین الان وجود دارد، و این احساس شگفت انگیز انجام یک کار واقعا خوب است.
 • «وقتی ایده‌ای دارای انرژی الکتریکی است، چاره‌ای جز حرکت به سمت عمل نخواهید داشت. و شما آن را دوست خواهید داشت زیرا قلب شما را به آتش می کشد.»
 • «جنس ایده‌آمیز ترکیب ایده‌ها و رهایی از کنترل است. ممکن است منجر به تولد ایده‌های درخشان و قدرتمندتر شود.»
 • “هر چه با ایده های خود برای جهان ارزش بیشتری بیاورید، ارزش بیشتری برای خود، خانواده و جامعه خود خواهید داشت.”