به دنبال یک خلاصه کامل و رایگان The Master-Key to Riches هستید؟

شما در جای مناسب هستید! در اینجا چیزی است که در این صفحه خواهید یافت …

خلاصه یک جمله

Master-Key to Riches کتابچه راهنمای خود کمکی قابل دسترسی است که همه چیز را از تفکر مثبت و تجسم هدف گرفته تا شکل‌گیری عادت و انضباط شخصی را پوشش می‌دهد – توسط ناپلئون هیل، نویسنده این ژانر و نویسنده کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید. ( ۲۰۸ صفحه )

فهرست
۱. خلاصه یک جمله
۲. خلاصه اصلی کلید ثروت
۳. کلید اصلی محتوای ثروت
۴. بهترین کلید اصلی به نقل از ثروت
۵. بیشتر بخوانید: ۵ کتاب مانند The Master-Key to Riches
۶. ای کاش راه سریعتر/آسان تری وجود داشت؟

توجه: این خلاصه The Master-Key to Riches بخشی از یک پروژه در حال انجام برای خلاصه کردن بهترین کتاب های ذهنیت و بهترین کتاب های خود کمکی در تمام دوران است.

توجه: این خلاصه The Master-Key to Riches یک خرد است. خلاصه کاملش رو بعدا مینویسم در حال حاضر، شما به اندازه کافی متا داده در اینجا پیدا خواهید کرد تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید آیا ارزش خواندن کتاب را دارد یا خیر.

خلاصه کلید اصلی ثروت

این تارنمای ناشر از نسخه چاپ جلدی کتاب The Master-Key to Riches انتشارات دوور در سال ۲۰۰۹ گرفته شده است.

با این راهنمای آسان برای موفقیت شخصی، کشف کنید که چگونه ذهن خود را برای موفقیت و ثروت باز کنید. این کتاب که توسط ناپلئون هیل، نویسنده کتاب کلاسیک خودیاری بیندیشید و ثروتمند شوید ، نوشته شده است، بر اساس اصولی است که در پس دستاوردهای اندرو کارنگی، هنری فورد، توماس ادیسون و دیگر متفکران و بازرگانان موفق قرن بیستم قرار دارند. میلیون‌ها خواننده در سراسر جهان فلسفه آن را برای دستیابی به پیشرفت شغلی، بهبود روابط دوستانه و تجاری، ایجاد ثروت پولی و داشتن زندگی غنی‌تر و کامل‌تر اتخاذ کرده‌اند.

هیل نکات درونی خود را که از سرمایه‌داران برتر دوران خود آموخته، به اشتراک می‌گذارد، از جمله قانون نیروی عادات کیهانی، روش «ذهن اصلی» اندرو کارنگی، جادوی رفتن به «مایل اضافی» و دوازده ثروت واقعی زندگی. این اصول – شامل اراده، انضباط شخصی و تفکر مثبت – می تواند توسط هر فردی در هر سنی صرف نظر از شغل یا شرایط اقتصادی اعمال شود.

کلید اصلی محتوای ثروت

Master-Key to Riches دارای ۱۱ فصل اصلی…

 1. آغاز همه ثروت ها
 2. دوازده ثروت زندگی
 3. هشت شاهزاده
 4. قطعی بودن هدف
 5. عادت رفتن به مایل اضافی
 6. عشق، رهایی بخش واقعی بشریت!
 7. ذهن استاد
 8. تحلیل اندرو کارنگی از اصل ذهن استاد
 9. ایمان کاربردی
 10. قانون نیروی عادت کیهانی
 11. انضباط شخصی

یک لحظه وقت بگذارید و واقعاً سرفصل های این فصل را بخوانید تا دید کلی خوبی از ساختار کتاب داشته باشید.

بهترین کلید اصلی به نقل از ثروت

این نقل‌قول‌های The Master-Key to Riches از کتابخانه مرکزی همیشه در حال رشد افکار، حکایات، یادداشت‌ها و نقل‌قول‌های الهام‌بخش The Art of Living آمده است.

«هدف قطعی، با پشتوانه ایمان مطلق، نوعی حکمت است و حکمت در عمل، نتایج مثبتی به بار می‌آورد».

– ناپلئون هیل ، کلید اصلی ثروت

بهترین جملات اصلی کلید ثروت: یک هدف مشخص، با پشتوانه ایمان مطلق، نوعی حکمت است و حکمت در عمل نتایج مثبتی را به همراه دارد.

“تمام قدرت اراده خود را روشن کنید و کنترل کامل ذهن خود را در دست بگیرید. این ذهن خود شماست! به عنوان یک خدمتکار به شما داده شده است تا خواسته های خود را انجام دهید. و هیچ کس نمی تواند وارد آن شود یا کوچکترین تأثیری بر آن داشته باشد. مدرک بدون رضایت و همکاری شما. چه واقعیت عمیقی است!

– ناپلئون هیل ، کلید اصلی ثروت

بهترین جملات اصلی کلید ثروت: تمام قدرت اراده خود را روشن کنید و کنترل کامل ذهن خود را در دست بگیرید. این ذهن خود شماست! به عنوان خدمتگزار به تو داده شد تا خواسته هایت را برآورده کنی. و هیچ کس نمی تواند بدون رضایت و همکاری شما وارد آن شود یا کوچکترین تأثیری در آن داشته باشد. این چه واقعیت عمیقی است!

“منیت یک مرد در بزرگترین دارایی یا بزرگترین بدهی او، بر اساس نحوه ارتباط او با آن.”

– ناپلئون هیل ، کلید اصلی ثروت