به دنبال یک خلاصه کامل و رایگان The 80/20 Principle هستید؟

شما در جای مناسب هستید!

در اینجا چیزی است که در این صفحه خواهید یافت …

خلاصه یک جمله

اصل ۸۰/۲۰ یک راهنمای همیشگی برای تسلط بر اصل پارتو و انجام کارهای بیشتر با کمتر است – توسط مشاور مدیریت، سرمایه‌دار خطرپذیر و نویسنده پرفروش، ریچارد کخ. ( ۲۸۸ صفحه )

فهرست
۱. خلاصه یک جمله
۲. خلاصه اصل ۸۰/۲۰
۳. محتویات اصل ۸۰/۲۰
۴. بهترین نقل قول های ۸۰/۲۰ Principle
۵. بیشتر بخوانید: ۵ کتاب مانند اصل ۸۰/۲۰
۶. ای کاش راه سریعتر/آسان تری وجود داشت؟

توجه: این خلاصه The 80/20 Principle بخشی از یک پروژه در حال انجام برای خلاصه کردن بهترین کتاب‌های بهره‌وری و بهترین کتاب‌های تجاری تمام دوران است.

توجه: این خلاصه The 80/20 Principle یک خرد است. خلاصه کاملش رو بعدا مینویسم در حال حاضر، شما به اندازه کافی متا داده در اینجا پیدا خواهید کرد تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید آیا ارزش خواندن کتاب را دارد یا خیر.

خلاصه اصل ۸۰/۲۰

توضیح این ناشر از نسخه رقعی ارز از The 80/20 Principle …

“چگونه هر کسی می تواند با تلاش کمتر با یادگیری نحوه شناسایی و استفاده از اصل ۸۰/۲۰ موثرتر باشد – این راز شناخته شده و منتشر نشده که ۸۰ درصد از همه نتایج ما در تجارت و زندگی فقط از ۲۰ درصد ما ناشی می شود. تلاش ها.

اصل ۸۰/۲۰ یکی از رازهای بزرگ افراد و سازمان های بسیار موثر است.

آیا می دانستید به عنوان مثال ۲۰ درصد مشتریان ۸۰ درصد درآمد را تشکیل می دهند؟ اینکه ۲۰ درصد از زمان ما ۸۰ درصد از کارهایی که انجام می دهیم را تشکیل می دهد؟ اصل ۸۰/۲۰ نشان می‌دهد که چگونه می‌توانیم با تلاش، زمان و منابع بسیار کمتر، به سادگی با شناسایی و تمرکز تلاش‌هایمان بر روی ۲۰ درصدی که واقعاً اهمیت دارد، به چیزهای بیشتری دست پیدا کنیم. اگرچه اصل ۸۰/۲۰ مدت‌هاست که دنیای تجارت امروز را تحت تأثیر قرار داده است، نویسنده ریچارد کخ نحوه عملکرد این اصل را آشکار می‌کند و نشان می‌دهد که چگونه می‌توانیم از آن به روشی سیستماتیک و عملی برای افزایش اثربخشی و بهبود مشاغل و شرکت‌هایمان استفاده کنیم.

نتیجه ناگفته اصل ۸۰/۲۰ این است که مقدار کمی از چیزهایی که وقت خود را صرف آن می کنیم، واقعاً مهم است. اما با تمرکز بر آن چیزهایی که انجام می‌دهند، می‌توانیم پتانسیل عظیم ۲۰ درصد جادویی را باز کنیم و اثربخشی خود را در مشاغل، مشاغل، مشاغل و زندگی‌مان تغییر دهیم.»

محتویات اصل ۸۰/۲۰

اصل ۸۰/۲۰ دارای ۲۰ فصل اصلی (در ۵ قسمت) است.

قسمت اول: اورتور

 1. به اصل ۸۰/۲۰ خوش آمدید
 2. چگونه ۸۰/۲۰ فکر کنیم

بخش دوم: موفقیت شرکت نباید یک راز باشد

 1. فرقه زیرزمینی
 2. چرا استراتژی شما اشتباه است
 3. سادگی زیباست
 4. جذب مشتریان مناسب
 5. ۱۰ کاربرد برتر تجاری از اصل ۸۰/۲۰
 6. عده کمی حیاتی به شما موفقیت می دهند

بخش سوم: کمتر کار کنید، درآمد کسب کنید و بیشتر لذت ببرید

 1. رایگان بودن ۱۰ بار انقلاب
 2. شما همیشه می توانید آنچه را که می خواهید بدست آورید
 3. با کمک کمی از دوستان ما
 4. باهوش و تنبل
 5. پول پول پول
 6. هفت عادت خوشبختی
 7. دوست پنهان شما

قسمت چهارم: آینده ۸۰/۲۰

 1. موفقیت از طریق شبکه های ۸۰/۲۰
 2. وقتی ۸۰/۲۰ تبدیل به ۹۰/۱۰ می شود
 3. جایگاه شما در اصل ۸۰/۲۰

قسمت پنجم: اصل بازبینی شده

 1. دو بعد اصل

بهترین نقل قول های ۸۰/۲۰ Principle

این نقل‌قول‌های The 80/20 Principle از کتابخانه مرکزی همیشه در حال رشد افکار، حکایات، یادداشت‌ها و نقل‌قول‌های الهام‌بخش هنر زندگی می‌آیند .

“کسانی که روز را غنیمت می شمارند به طور جدی ثروتمند می شوند.”

– ریچارد کخ ، اصل ۸۰/۲۰

“راه ایجاد یک چیز عالی، ایجاد یک چیز ساده است.”

– ریچارد کخ ، اصل ۸۰/۲۰

“کسانی هستند که می خواهند به موفقیت برسند – و سپس افراد عاقل وجود دارند.”

– ریچارد کخ ، اصل ۸۰/۲۰

“ممکن است شما در مسابقه موش شادتر باشید؛ شاید مانند من اساساً یک موش باشید.”

– ریچارد کخ ، اصل ۸۰/۲۰

قوانین طلایی برای موفقیت شغلی: ۱. در یک جایگاه بسیار کوچک تخصص داشته باشید؛ مهارت اصلی را توسعه دهید؛ ۲. جایگاهی را انتخاب کنید که از آن لذت می برید، جایی که بتوانید در آن برتر باشید و شانس تبدیل شدن به یک رهبر شناخته شده را داشته باشید؛ ۳. درک کنید که دانش قدرت؛ ۴. بازار و مشتریان اصلی خود را شناسایی کنید و بهترین خدمات را به آنها ارائه دهید؛ ۵. شناسایی کنید که ۲۰ درصد تلاش، ۸۰ درصد سود را به همراه دارد؛ ۶. از بهترین ها بیاموزید؛ ۷. در ابتدای کار خود به خود اشتغالی پیدا کنید؛ ۸. تا جایی که ممکن است از ایجادکنندگان ارزش خالص استفاده کنید؛ ۹. از پیمانکاران خارجی برای همه چیز به جز مهارت اصلی خود استفاده کنید؛ ۱۰. از اهرم سرمایه بهره برداری کنید.”

– ریچارد کخ ، اصل ۸۰/۲۰

ما می‌توانیم طرز تفکر خود را درباره رویدادهای خارجی تغییر دهیم، حتی در جایی که نمی‌توانیم آنها را تغییر دهیم. و می‌توانیم کارهای بیشتری انجام دهیم.

– ریچارد کخ ، اصل ۸۰/۲۰


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/irancoac/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51