Warning: file_put_contents(): Only -1 of 4 bytes written, possibly out of free disk space in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Warning: file_put_contents(): Failed to write 240 bytes to /home/irancoac/biabook.com/wp-content/debug.log in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 70 bytes written, possibly out of free disk space in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 62 bytes written, possibly out of free disk space in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 79 bytes written, possibly out of free disk space in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 81 bytes written, possibly out of free disk space in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172
خلاصه اولین چیزها - استیون کاوی - بیا بوک | تیم تحقیقاتی دکتر سعید جوی زاده

به دنبال یک خلاصه کامل و رایگان First Things First هستید؟

شما در جای مناسب هستید!

در اینجا چیزی است که در این صفحه خواهید یافت …

خلاصه یک جمله

First Things First یک کتابچه راهنمای مدیریت زمان عمل گرا است که پر از چارچوب ها و تمرین هایی است که به شما کمک می کند کارهای بیشتری را انجام دهید و کارهایی را کمتر انجام دهید – توسط نویسنده کتاب شماره ۱ در این فهرست، استفان کاوی. ( ۳۸۴ صفحه )

فهرست
۱. خلاصه یک جمله
۲. اولین چیزها خلاصه اول
۳. مطالب اول چیزهای اول
۴. بهترین اولین چیزها اولین نقل قول
۵. بیشتر بخوانید: ۵ کتاب مانند اولین چیزها
۶. ای کاش راه سریعتر/آسان تری وجود داشت؟

توجه: این خلاصه First Things First بخشی از یک پروژه در حال انجام برای خلاصه کردن بهترین کتاب های بهره وری و بهترین کتاب های خود کمکی تمام دوران است.

توجه: این خلاصه First Things First یک خرد است. خلاصه کاملش رو بعدا مینویسم در حال حاضر، شما به اندازه کافی متا داده در اینجا پیدا خواهید کرد تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید آیا ارزش خواندن کتاب را دارد یا خیر.

اولین چیزها خلاصه اول

توضیح این ناشر از نسخه جلد شومیز کتابهای جیبی ۲۰۰۲ First Things First …

“در اولین پیشرفت واقعی در مدیریت زمان در سال‌ها، استفن آر. کاوی و آ. راجر مریل بینش‌های هفت عادت افراد بسیار موثر را برای مشکلات روزمره افرادی که باید با نیازهای روزافزون کار مبارزه کنند، به کار می‌برند. زندگی خانگی.

First Things First نشان می دهد:

 • چرا تلاش های قبلی شما برای مدیریت زمان شکست خورده است؟
 • چه ارتباطی بین مدیریت زمان و مدیریت پول وجود دارد
 • نحوه تفویض اختیار بدون از دست دادن کنترل
 • چگونه قدرت و اشتیاق خود را دوباره کشف کنید
 • چگونه زندگی خود را رهبری کنید، نه اینکه فقط زمان خود را مدیریت کنید.

با خرد و بینشی که ۷ عادت افراد بسیار مؤثر را به پرفروش تبدیل کرد، First Things First به شما این قدرت را می دهد که آنچه واقعاً مهم است را تعریف کنید. برای دستیابی به اهداف ارزشمند؛ و برای داشتن زندگی غنی، با ارزش و متعادل.»

مطالب اول چیزهای اول

First Things First دارای ۱۵ فصل اصلی (در ۴ بخش) و ۳ ضمیمه…

بخش اول: ساعت و قطب نما

 1. چند نفر در بستر مرگ آرزو می کنند که زمان بیشتری را در دفتر سپری کنند؟
 2. اعتیاد فوری
 3. زندگی کردن، عشق ورزیدن، آموختن، به جای گذاشتن میراث

بخش دوم: نکته اصلی این است که چیز اصلی را چیز اصلی نگه دارید

 1. سازماندهی ربع دوم: فرآیند قرار دادن اولین چیزها
 2. شور چشم انداز
 3. تعادل نقش ها
 4. قدرت اهداف
 5. چشم انداز هفته
 6. صداقت در لحظه انتخاب
 7. یادگیری از زندگی کردن

بخش سوم: هم افزایی وابستگی متقابل

 1. واقعیت وابسته به هم
 2. اولین چیزها اول با هم
 3. توانمندسازی از درون به بیرون

بخش چهارم: قدرت و آرامش زندگی مبتنی بر اصول

 1. از مدیریت زمان تا رهبری شخصی
 2. صلح از نتایج

پایان

ضمیمه ها

 • ضمیمه الف: کارگاه بیانیه ماموریت
 • پیوست ب: مروری بر ادبیات مدیریت زمان
 • پیوست ج: ادبیات حکمت

بهترین اولین چیزها اولین نقل قول

این نقل‌قول‌های First Things First از کتابخانه مرکزی همیشه در حال رشد The Art of Living از افکار، حکایات، یادداشت‌ها و نقل‌قول‌های الهام‌بخش آمده است.

ما در انتخاب اعمالمان آزادیم… اما در انتخاب پیامدهای این اعمال آزاد نیستیم.»

– استفان کاوی ، اول چیزها

“رویا داشتن کافی نیست. تلاش کافی نیست. تعیین اهداف یا بالا رفتن از نردبان کافی نیست. ارزش گذاری کافی نیست. تلاش باید بر اساس واقعیت های عملی باشد که نتیجه را ایجاد می کند. تنها در این صورت است که می توانیم رویاپردازی کنیم، تعیین کنیم. اهداف، و برای رسیدن به آنها با اطمینان تلاش کنید.”

– استفان کاوی ، اول چیزها

بهترین چیزها اولین جملات: رویا دیدن کافی نیست. تلاش کافی نیست. هدف گذاری یا بالا رفتن از نردبان کافی نیست. ارزش گذاری کافی نیست. تلاش باید مبتنی بر واقعیت های عملی باشد که نتیجه را ایجاد می کند. تنها در این صورت است که می‌توانیم رویاپردازی کنیم، اهداف تعیین کنیم و برای رسیدن به آنها با اطمینان تلاش کنیم.

“بهترین راه برای پیش بینی آینده خود، ساختن آن است.”

– استفان کاوی ، اول چیزها

“آنچه در مورد خودمان و هدفمان باور داریم، تاثیر بسیار زیادی بر نحوه زندگی، عشق و علاقه ما و آموخته هایمان دارد.”

– استفان کاوی ، اول چیزها

بهترین چیزها اولین جملات: آنچه در مورد خودمان و هدفمان باور داریم، تأثیر قدرتمندی بر نحوه زندگی، عشق و علاقه ما و آنچه می آموزیم دارد.

“یک زندگی معنادار به سرعت یا کارآیی مربوط نمی شود. مهم این است که چه کاری انجام می دهید و چرا آن را انجام می دهید تا اینکه چقدر سریع آن را انجام می دهید.”

– استفان کاوی ، اول چیزها

“تاسیس شادی خود بر توانایی ما در کنترل همه چیز بیهوده است. در حالی که ما انتخاب عمل خود را کنترل می کنیم، نمی توانیم عواقب انتخاب های خود را کنترل کنیم.”

– استفان کاوی ، اول چیزها

“انجام کارهای بیشتر سریعتر، جایگزینی برای انجام کارهای درست نیست.”

– استفان کاوی ، اول چیزها

“اعتیاد فوری یک رفتار خود ویرانگر است که به طور موقت خلاء ایجاد شده توسط نیازهای برآورده نشده را پر می کند. و به جای رفع این نیازها، ابزارها و رویکردهای مدیریت زمان اغلب اعتیاد را تغذیه می کند. آنها ما را بر اولویت بندی روزانه موارد فوری متمرکز می کنند.”

– استفان کاوی ، اول چیزها

وقتی در مورد مدیریت زمان صحبت می کنیم، به نظر مضحک می رسد که نگران سرعت قبل از هدایت باشیم، در مورد صرفه جویی در دقیقه هایی که ممکن است سال ها را تلف کنیم.

– استفان کاوی ، اول چیزها

مهم‌تر از اینکه چقدر سریع می‌روید، این است که به کجا می‌روید.»

– استفان کاوی ، اول چیزها


Warning: file_put_contents(): Only -1 of 76 bytes written, possibly out of free disk space in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 87 bytes written, possibly out of free disk space in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172