به دنبال یک خلاصه کامل و رایگان The Body هستید؟

شما در جای مناسب هستید!

در اینجا چیزی است که در این صفحه خواهید یافت …

خلاصه یک جمله

The Body یک تور ۲۳ فصلی با نوشته‌های خارق‌العاده و الهام‌بخش از میان ۳۰ تریلیون سلول است که (به معنای واقعی کلمه) شما را همان چیزی که هستید می‌سازد – توسط نویسنده پرفروش، بیل برایسون. ( ۴۵۰ صفحه )

فهرست
۱. خلاصه یک جمله
۲. بررسی بدن
۳. خلاصه بدن
۴. محتویات بدن
۵. بهترین نقل قول بدن
۶. بیشتر بخوانید: ۵ کتاب مانند بدن
۷. ای کاش راه سریعتر/آسان تری وجود داشت؟

توجه: این خلاصه The Body بخشی از یک پروژه در حال انجام برای خلاصه کردن بهترین کتاب های سلامت و بهترین کتاب های خود کمکی در تمام دوران است.

توجه: این خلاصه The Body یک خرد است. خلاصه کاملش رو بعدا مینویسم در حال حاضر، شما به اندازه کافی متا داده در اینجا پیدا خواهید کرد تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید آیا ارزش خواندن کتاب را دارد یا خیر.

بررسی بدن

بدن کتابی شگفت انگیز و الهام بخش است.

و منظورم به معنای واقعی کلمه است. این واقعاً نوعی هیبت را در شما به وجود می آورد، برای هر قسمتی از شما، که بدن شما سزاوار آن است، اما به ندرت دریافت می کند.

آیا عملی است؟ نه واقعا.

آیا زندگی شما را تغییر خواهد داد؟ احتمالا نه.

اما اگر به دنبال یک کتاب صوتی عالی، یا چیزی هستید که شما را با نوعی شگفتی برای زندگی روزمره که معمولاً فقط به کودکان خردسال تعلق دارد، دوباره پر کند، پس The Body یک کتاب عالی برای خواندن است.

خلاصه بدن

بیانیه این ناشر از نسخه سخت پنگوئن The Body …

«بیل برایسون ما را به یک تور سر تا پا از شگفتی‌هایی که بدن انسان است می‌برد – با پس‌گفتار جدیدی برای این نسخه.

بیل برایسون بار دیگر ثابت کرد که همراهی بی‌نظیر است زیرا ما را از طریق بدن انسان راهنمایی می‌کند – چگونه بدن انسان عمل می‌کند، توانایی چشمگیرش برای التیام خود، و (متاسفانه) راه‌هایی که می‌تواند شکست بخورد. پر از حقایق خارق‌العاده (بدن شما از زمانی که شروع به خواندن این مطلب کردید یک میلیون گلبول قرمز ساخته است) و حکایت‌های غیرقابل مقاومت، The Body شما را به درک عمیق‌تری از معجزه که زندگی به طور کلی و شما به طور خاص است هدایت می‌کند.

همانطور که بیل برایسون می نویسد، “ما وجود خود را در این تلاطم گوشت می گذرانیم و با این حال تقریباً به طور کامل آن را بدیهی می دانیم.” بدن آن بی تفاوتی را با دوزهای سخاوتمندانه حقایق و اطلاعات شگفت انگیز و قابل خواندن درمان می کند. همانطور که اعتیاد آور است، این برایسون در بهترین حالت خود است، یک کتابچه راهنمای مالک که برای هر بدنی باید خوانده شود.

توجه: این اساساً یک کتاب درسی زیست شناسی بدون تصویر و جذاب نوشته شده است (و نه کتابی که خلاصه می شود). نتیجه: من به این زودی برای آن بر نمی گردم. قسمت‌های محتوی ناشر و قسمت‌های زیر را بررسی کنید تا دامنه کتاب را درک کنید.

محتویات بدن

بدن دارای ۲۳ فصل اصلی…

 1. چگونه یک انسان بسازیم
 2. بیرون: پوست و مو
 3. شما میکروبی
 4. مغز
 5. سر
 6. پایین دریچه: دهان و گلو
 7. قلب و خون
 8. گروه شیمی
 9. در اتاق تشریح: اسکلت
 10. در حرکت: دوپا و ورزش
 11. تعادل
 12. سیستم ایمنی بدن
 13. Deep Breath: ریه ها و تنفس
 14. غذا، غذای باشکوه
 15. روده ها
 16. خواب
 17. به مناطق هلند
 18. در آغاز: لقاح و تولد
 19. اعصاب و درد
 20. وقتی همه چیز خراب می شود: بیماری ها
 21. وقتی همه چیز خیلی اشتباه پیش می رود: سرطان
 22. پزشکی خوب و بد
 23. پایان

بهترین نقل قول بدن

این نقل‌قول‌های The Body از کتابخانه مرکزی همیشه در حال رشد The Art of Living از افکار، حکایات، یادداشت‌ها و نقل‌قول‌های الهام‌بخش آمده است.

“قابل توجه ترین بخش DNA شماست. شما یک متر از آن را در هر سلول دارید، و سلول های زیادی که اگر تمام DNA بدن خود را به یک رشته ظریف تبدیل کنید، ده میلیارد مایل تا فراتر از آن کشیده می شود. پلوتون فکرش را بکنید: شما به اندازه کافی منظومه شمسی را ترک می کنید. شما به معنای واقعی کلمه کیهانی هستید.”

– بیل برایسون ، بدن

“فقط با آرام نشستن و انجام هیچ کاری، مغز شما در ۳۰ ثانیه بیشتر از اطلاعاتی که تلسکوپ فضایی هابل در سی سال پردازش کرده است، به گردش در می آید. یک لقمه قشر به اندازه یک میلی متر مکعب – به اندازه یک دانه شن – می تواند دارای دو هزار ترابایت اطلاعات است که برای ذخیره تمام فیلم‌های ساخته شده، تریلرها، یا حدود ۱.۲ میلیارد نسخه از این کتاب کافی است.”

– بیل برایسون ، بدن

هزاران چیز وجود دارد که می‌تواند ما را بکشد – طبق طبقه‌بندی آماری بین‌المللی بیماری‌ها و مشکلات بهداشتی مرتبط که توسط سازمان بهداشت جهانی تهیه شده است، کمی بیش از هشت هزار چیز – و ما از هر یک به جز یکی از آنها فرار می‌کنیم. برای اکثر ما. ، این معامله بدی نیست.”

– بیل برایسون ، بدن

“تنها چیز خاص در مورد عناصری که شما را می سازند این است که آنها شما را می سازند. این معجزه زندگی است.”

– بیل برایسون ، بدن

“برای هر ورودی بصری، زمان بسیار کوچک اما قابل درک – حدود دویست میلی ثانیه، یک پنجم ثانیه – طول می کشد تا اطلاعات در طول اعصاب بینایی و مغز پردازش و تفسیر شوند. یک پنجم زمانی که نیاز به واکنش سریع باشد، یک ثانیه زمان کمی نیست – مثلاً برای عقب نشینی از ماشین روبرو یا اجتناب از ضربه به سر. برای کمک به ما برای مقابله بهتر با این تاخیر کسری، مغز این کار را انجام می دهد. چیز واقعاً خارق‌العاده‌ای: به طور پیوسته پیش‌بینی می‌کند که جهان در یک پنجم ثانیه از هم‌اکنون چگونه خواهد بود، و این چیزی است که به ما می‌دهد. ما تمام زندگی خود را می گذرانیم، به عبارت دیگر در دنیایی زندگی می کنیم که هنوز وجود ندارد.”

– بیل برایسون ، بدن

مردم به گونه ای رفتار می کنند که گویی رنگ پوست تعیین کننده شخصیت است، در حالی که تمام آن واکنشی به نور خورشید است. از نظر بیولوژیکی، در واقع چیزی به نام نژاد وجود ندارد – هیچ چیز از نظر رنگ پوست، ویژگی های صورت، نوع مو، ساختار استخوان یا هر چیز دیگری که یک ویژگی تعیین کننده در میان مردم باشد. و با این حال، نگاه کنید که چه تعداد از مردم در طول تاریخ به دلیل رنگ پوستشان به بردگی یا منفور یا لینچ یا محرومیت از حقوق اساسی محروم شده اند.»

– بیل برایسون ، بدن

“تمام چیزی که واقعاً در دهان شما می گذرد بافت و مواد شیمیایی است. این مغز شما است که این مولکول های بی بو و بی طعم را می خواند و آنها را برای لذت شما زنده می کند. براونی شما نت موسیقی است. این مغز شما است که آن را به یک سمفونی تبدیل می کند.”

– بیل برایسون ، بدن

“اشتباه نکنید. اینجا سیاره ای از میکروب هاست. ما به دلخوشی آنها اینجا هستیم. آنها اصلاً به ما نیاز ندارند. ما بدون آنها یک روزه می مردیم.”

– بیل برایسون ، بدن

“در تنفس، مانند همه چیز در زندگی، اعداد حیرت‌انگیز هستند – واقعاً خارق‌العاده. هر بار که نفس می‌کشید، حدود ۲۵ شش میلیارد مولکول اکسیژن (یعنی ۲.۵ × ۱۰۲۲) را بازدم می‌کنید – به قدری که با یک روز نفس کشیدن به احتمال زیاد این مولکول را خواهید داشت. حداقل یک مولکول را از نفس های هر فردی که تا به حال زندگی کرده است استنشاق کنید.۱ و هر فردی که از هم اکنون زندگی می کند تا زمانی که خورشید بسوزد، گاه به گاه مقداری از شما را تنفس خواهد کرد. در سطح اتمی، ما در یک حس ابدی.”

– بیل برایسون ، بدن

“یک چیز جالب در مورد لمس این است که مغز نه تنها به شما می گوید که چیزی چه احساسی دارد، بلکه باید چه احساسی داشته باشد. به همین دلیل است که نوازش یک عاشق حس فوق العاده ای دارد، اما همان لمس یک غریبه باعث ترس یا وحشت می شود.” همچنین به همین دلیل است که غلغلک دادن خود بسیار سخت است.”

– بیل برایسون ، بدن