به دنبال یک خلاصه کامل و رایگان Eating Animals هستید؟

شما در جای مناسب هستید!

در اینجا چیزی است که در این صفحه خواهید یافت …

خلاصه یک جمله

Eating Animals یک غواصی فلسفی است که بخشی از خاطرات و بخشی تحقیقاتی-ژورنالیستی است به تاریک ترین زوایای عادات غذاخوری ما در این کاوش جذاب در مورد آنچه می خوریم و چرا – توسط رمان نویس و نویسنده غیرداستانی، جاناتان سافران فوئر. ( ۳۴۱ صفحه )

فهرست
۱. خلاصه یک جمله
۲. خوردن حیوانات خلاصه
۳. خوردن حیوانات محتویات
۴. بهترین جملات حیوانات خوردن
۵. بیشتر بخوانید: ۵ کتاب مانند خوردن حیوانات
۶. ای کاش راه سریعتر/آسان تری وجود داشت؟

توجه: این خلاصه Eating Animals بخشی از یک پروژه در حال انجام برای خلاصه کردن بهترین کتاب های سلامت و بهترین کتاب های خود کمکی در تمام دوران است.

توجه: این خلاصه Eating Animals یک خرد است. خلاصه کاملش رو بعدا مینویسم در حال حاضر، شما به اندازه کافی متا داده در اینجا پیدا خواهید کرد تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید آیا ارزش خواندن کتاب را دارد یا خیر.

خلاصه غذا خوردن حیوانات

بیانیه این ناشر از نسخه جلد شومیز Hatchette Eating Animals است

بخشی از خاطرات و بخشی گزارش تحقیقی، خوردن حیوانات، بررسی اخلاقی پیشگامانه گیاهخواری، کشاورزی و غذایی است که ما هر روز می خوریم که الهام بخش مستندی به همین نام است.

جاناتان سافران فوئر، نویسنده پرفروش، بیشتر عمر خود را در نوسان بین گوشتخواران مشتاق و گهگاه گیاهخوار گذراند. سال‌ها او راضی بود که با عدم اطمینان در مورد انتخاب‌های غذایی‌اش زندگی کند، اما به محض تشکیل خانواده، ابعاد اخلاقی غذا اهمیت فزاینده‌ای پیدا کرد.

فوئر در مواجهه با این احتمال که نمی تواند توضیح دهد چرا برخی از حیوانات را می خوریم و دیگران را نمی خوریم، تصمیم گرفت تا ریشه های بسیاری از سنت های غذا خوردن و داستان های تخیلی مربوط به خلق آنها را کشف کند. فوئر با سفر به تاریک‌ترین عادات غذایی‌مان، این سوال ناگفته را پشت هر ماهی که می‌خوریم، هر مرغی که سرخ می‌کنیم و هر برگری که کباب می‌کنیم، مطرح می‌کند.

بخشی از خاطرات و بخشی گزارش تحقیقی، خوردن حیوانات کتابی است که به قول لس آنجلس تایمز، جاناتان سافران فوئر را “در کنار بزرگترین فیلسوفان ما” سر میز قرار می دهد – و برای هر کسی که به ساختن کتابی بیشتر اهمیت می دهد باید آن را بخواند. دنیای انسانی و سالم.»

محتویات خوردن حیوانات

خوردن حیوانات دارای ۸ فصل اصلی …

  • داستان سرایی
  • همه یا هیچ یا چیز دیگری
  • کلمات / معنی
  • پنهان کردن / جستجو
  • نفوذ / بی کلامی
  • تکه های بهشت ​​/ تکه های گه
  • انجام میدهم
  • داستان سرایی

بهترین جملات حیوانات خوردن

این نقل‌قول‌های «حیوانات خوردن» از کتابخانه مرکزی همیشه در حال رشد «هنر زندگی » از افکار، حکایات، یادداشت‌ها و نقل‌قول‌های الهام‌بخش آمده است.

“در حالی که همیشه می توان شخصی را که در حال خواب است بیدار کرد، هیچ سر و صدایی کسی را که تظاهر می کند خواب است بیدار نمی کند.”

– جاناتان سافران فوئر ، خوردن حیوانات

“پاسخ ندادن یک پاسخ است – ما به همان اندازه مسئول کارهایی هستیم که انجام نمی دهیم.”

– جاناتان سافران فوئر ، خوردن حیوانات

قبل از اینکه تصمیم بگیریم چیز دیگری بخوریم، ترجیحات آشپزی چقدر باید مخرب باشد؟ اگر کمک به رنج میلیاردها حیوانی که زندگی فلاکت‌باری دارند و (اغلب) به روش‌های وحشتناکی می‌میرند، انگیزه‌بخش نباشد، چه چیزی می‌تواند باشد؟ اگر عامل شماره یک جدی ترین تهدیدی که سیاره زمین با آن مواجه است (گرمایش جهانی) کافی نیست، چه چیزی؟

– جاناتان سافران فوئر ، خوردن حیوانات

“شاید در اعماق ذهن خود، بدون تمام علمی که در مورد آن صحبت کردم، از قبل فهمیده باشیم که اتفاق بدی در حال رخ دادن است. رزق و روزی ما اکنون از بدبختی سرچشمه می گیرد. ما می دانیم که اگر کسی به ما پیشنهاد دهد فیلمی در مورد نحوه گوشت ما نشان دهد. ساخته شده است، این یک فیلم ترسناک خواهد بود. شاید ما بیش از آنچه که می خواهیم اعتراف کنیم، می دانیم، آن را در مکان های تاریک حافظه خود نگه می داریم – انکار شده است. وقتی گوشت کارخانه ای می خوریم، به معنای واقعی کلمه، با گوشت شکنجه شده زندگی می کنیم. به طور فزاینده ای، آن گوشت شکنجه شده در حال تبدیل شدن به مال ماست.”

– جاناتان سافران فوئر ، خوردن حیوانات

“من نمی توانم تعداد دفعاتی را بشمارم که وقتی به کسی می گوید گیاهخوار هستم، او با اشاره به ناهماهنگی در سبک زندگی من یا تلاش برای یافتن نقص در بحثی که هرگز انجام نداده ام پاسخ می دهد. (من اغلب احساس کرده ام که گیاهخواری من مهم است. برای چنین افرادی بیشتر از من است.)”

– جاناتان سافران فوئر ، خوردن حیوانات

“اگر هیچ چیز مهم نیست، چیزی برای نجات وجود ندارد.”

– جاناتان سافران فوئر ، خوردن حیوانات

ما نمی‌توانیم به نادانی، فقط بی‌تفاوتی اعتراض کنیم. آنهایی که امروز زنده‌اند، نسل‌هایی هستند که بهتر می‌دانند. از کسانی که منصفانه از آنها پرسیده می شود، وقتی حقیقت خوردن حیوانات را فهمیدی، چه کردی؟

– جاناتان سافران فوئر ، خوردن حیوانات

خواه ما زندگی خود را تغییر دهیم یا کاری انجام ندهیم، پاسخ داده ایم.

– جاناتان سافران فوئر ، خوردن حیوانات

“این نباید مسئولیت مصرف کننده باشد که بفهمد چه چیز بی رحمانه و چه نوع، چه چیزی مخرب محیط زیست است و چه چیزی پایدار است. محصولات غذایی بی رحمانه و مخرب باید غیرقانونی باشند. ما به گزینه خرید اسباب بازی های کودکان ساخته شده با رنگ سرب نیازی نداریم. یا ذرات معلق در هوا با کلروفلوئوروکربن، یا داروهایی با عوارض جانبی بدون برچسب. و ما به گزینه ای برای خرید حیوانات پرورشی در کارخانه نیاز نداریم.”

– جاناتان سافران فوئر ، خوردن حیوانات

گیاهخواران و وگان ها (از جمله ورزشکاران) نیازهای پروتئین را برآورده می کنند و از آنها فراتر می روند. داده‌ها نشان می‌دهد که مصرف بیش از حد پروتئین حیوانی با پوکی استخوان، بیماری کلیوی، سنگ‌های کلسیمی در دستگاه ادراری و برخی سرطان‌ها مرتبط است.

– جاناتان سافران فوئر ، خوردن حیوانات