به دنبال یک خلاصه کامل و رایگان The Emperor of All Maladies هستید؟

شما در جای مناسب هستید! در اینجا چیزی است که در این صفحه خواهید یافت …

خلاصه یک جمله

امپراطور همه بیماری‌ها زندگی‌نامه‌ای غنی و عمیق از سرطان است، از اولین ظهور مستند آن تا نبردهای مدرن ما برای درک و درمان دومین قاتل بزرگ بشریت (فعلی) – توسط پزشک، زیست‌شناس و نویسنده، سیذارتا موکرجی. ( ۵۷۱ صفحه )

فهرست
۱. خلاصه یک جمله
۲. خلاصه امپراتور همه بیماری ها
۳. امپراطور همه بیماری ها مطالب
۴. بهترین نقل قول های امپراطور همه بیماری ها
۵. بیشتر بخوانید: ۵ کتاب مانند امپراطور همه بیماری ها
۶. ای کاش راه سریعتر/آسان تری وجود داشت؟

توجه: این خلاصه The Emperor of All Maladies بخشی از یک پروژه در حال انجام برای خلاصه کردن بهترین کتاب های سلامت و بهترین کتاب های خود کمکی در تمام دوران است.

توجه: این خلاصه داستان The Emperor of All Maladies یک مقاله خرد است. خلاصه کاملش رو بعدا مینویسم در حال حاضر، شما به اندازه کافی متا داده در اینجا پیدا خواهید کرد تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید آیا ارزش خواندن کتاب را دارد یا خیر.

خلاصه داستان امپراطور همه بیماریها

بیانیه این ناشر از نسخه شومیز سیمون و شوستر امپراطور همه بیماری‌ها …

« امپراطور همه بیماری‌ها » یک «بیوگرافی» باشکوه و عمیقاً انسانی از سرطان – از اولین ظهور مستند آن هزاران سال پیش تا نبردهای حماسی در قرن بیستم برای درمان، کنترل و تسخیر آن تا درک جدیدی از ماهیت آن. .

سیذارتا موکرجی، پزشک، محقق و نویسنده علمی برنده جایزه، سرطان را با دقت یک زیست شناس سلولی، دیدگاه یک مورخ و اشتیاق یک زندگی نامه نویس بررسی می کند. نتیجه، شرح شگفت‌آوری شفاف و گویا از بیماری است که انسان‌ها بیش از پنج هزار سال با آن زندگی کرده‌اند و از بین رفته‌اند.

داستان سرطان حکایتی از نبوغ، انعطاف پذیری و استقامت انسان است، بلکه داستان غرور، پدرگرایی و درک نادرست است. موکرجی قرن‌ها از اکتشافات، شکست‌ها، پیروزی‌ها و مرگ‌ها را بازگو می‌کند که از نگاه پیشینیان و همتایانش گفته می‌شود و هوش آن‌ها را در برابر دشمنی بی‌نهایت مدبر آموزش می‌دهد که فقط سه دهه پیش تصور می‌شد به راحتی در یک جنگ همه‌جانبه شکست می‌خورد. جنگ با سرطان.» این کتاب مانند یک تریلر ادبی با سرطان به عنوان قهرمان داستان خوانده می شود.

پرچین، فوری و شگفت‌انگیز، امپراطور همه بیماری‌ها نگاهی اجمالی به آینده درمان‌های سرطان ارائه می‌کند. این کتابی روشنگر است که امید و وضوح را به کسانی که به دنبال ابهام زدایی از سرطان هستند، می دهد.

امپراطور همه بیماری ها مطالب

امپراطور همه بیماری ها دارای ۸ فصل اصلی …

  1. پیش درآمد
  2. بخش اول: “از کلر سیاه، بدون پسر کردن”
  3. قسمت دوم: جنگ بی تاب
  4. بخش سوم: “اگر نتوانم بهتر شوم، مرا بیرون می آوری؟”
  5. بخش چهارم: پیشگیری، درمان است
  6. قسمت پنجم: “نسخه تحریف شده از خود عادی ما”
  7. قسمت ششم: ثمره تلاش های طولانی
  8. جنگ آتوسا

بهترین جملات امپراطور همه مالادی ها

این نقل‌قول‌های امپراطور همه بیماری‌ها از کتابخانه مرکزی همیشه در حال رشد افکار، حکایات، یادداشت‌ها و نقل‌قول‌های الهام‌بخش The Art of Living آمده است.

“تاریخ تکرار می شود، اما علم طنین انداز است.”

– سیذارتا موکرجی ، امپراتور همه بیماری ها

بقراط به ما می گوید: “هنر پزشکی طولانی است، و زندگی کوتاه است، فرصت زودگذر، آزمایش خطرناک، قضاوت ناقص است.”

– سیذارتا موکرجی ، امپراتور همه بیماری ها

این یک واقعیت حیرت‌آور و نگران‌کننده باقی می‌ماند که در آمریکا – کشوری که تقریباً هر داروی جدید به‌عنوان یک سرطان‌زای بالقوه مورد بررسی دقیق قرار می‌گیرد، و حتی اشاره‌ای آشکار به ارتباط یک ماده با سرطان، طوفانی از هیستری عمومی و اضطراب رسانه‌ها را شعله‌ور می‌کند. یکی از قوی‌ترین و رایج‌ترین مواد سرطان‌زای شناخته شده برای انسان‌ها را می‌توان در هر گوشه فروشگاهی با قیمت چند دلار آزادانه خرید و فروخت.»

– سیذارتا موکرجی ، امپراتور همه بیماری ها

اما داستان سرطان خون – داستان سرطان – داستان پزشکانی نیست که مبارزه می‌کنند و زنده می‌مانند، از موسسه‌ای به مؤسسه دیگر می‌روند، داستان بیمارانی است که مبارزه می‌کنند و زنده می‌مانند، از خاکریز بیماری به دیگری می‌روند. انعطاف‌پذیری، ابداع و بقا – ویژگی‌هایی که اغلب به پزشکان بزرگ نسبت داده می‌شود – ویژگی‌هایی هستند که ابتدا از کسانی که با بیماری دست و پنجه نرم می‌کنند سرچشمه می‌گیرند و تنها سپس توسط کسانی که آنها را درمان می‌کنند منعکس می‌شوند. اگر تاریخ پزشکی از طریق داستان‌های پزشکان بیان شود به این دلیل است که کمک های آنها در جای قهرمانی اساسی تر بیمارانشان قرار می گیرد.”

– سیذارتا موکرجی ، امپراتور همه بیماری ها

“سرطان هرج و مرج کروموزومی بی نظم نبود، هرج و مرج کروموزومی سازمان یافته بود.”

– سیذارتا موکرجی ، امپراتور همه بیماری ها

سلول‌های سرطانی تا هسته مولکولی ذاتی‌شان، نسخه‌های بیش‌فعالی، دارای بقا، لقمه‌ای، بارور و مبتکرانه از خودمان هستند.»

– سیذارتا موکرجی ، امپراتور همه بیماری ها

“در سال ۲۰۰۵، مردی با تشخیص مولتیپل میلوما از من پرسید که آیا زنده می‌ماند تا ببیند دخترش چند ماه دیگر از دبیرستان فارغ‌التحصیل می‌شود؟ در سال ۲۰۰۹، در حالی که روی ویلچر بسته شده بود، شاهد فارغ‌التحصیلی دخترش از دانشگاه بود. ویلچر چیزی نداشت. این مرد هنگام مربیگری تیم بیسبال پسر کوچکش به زمین افتاده بود.”

– سیذارتا موکرجی ، امپراتور همه بیماری ها

زندگی سرطان خلاصه‌ای از زندگی بدن است، وجود آن آینه‌ای بیمارگونه خود ماست.»

– سیذارتا موکرجی ، امپراتور همه بیماری ها

“مدل دروغی است که به شما کمک می کند حقیقت را ببینید.”

– سیذارتا موکرجی ، امپراتور همه بیماری ها

سرطان یک بیماری توسعه‌طلب است؛ از طریق بافت‌ها هجوم می‌آورد، مستعمره‌ها را در مناظر متخاصم ایجاد می‌کند، در یک اندام به دنبال «پناهگاه» می‌گردد و سپس به عضوی دیگر مهاجرت می‌کند. گویی به ما می آموزد که چگونه زنده بمانیم. مقابله با سرطان، مواجهه با گونه ای موازی است، گونه ای که شاید بیشتر از ما برای بقا سازگاری داشته باشد.”

– سیذارتا موکرجی ، امپراتور همه بیماری ها