به دنبال خلاصه کامل و رایگان Born to Run هستید؟

شما در جای مناسب هستید!

در اینجا چیزی است که در این صفحه خواهید یافت …

خلاصه یک جمله

Born to Run در این تحلیل تحسین شده تکامل، آسیب و بهبودی که مملو از بینش های قانع کننده، داستان گویی عالی و نکات عملی است – توسط نویسنده و روزنامه نگار پرفروش، کریستوفر مک دوگال، دویدن را به ریشه های خود بازمی گرداند. ( ۲۸۷ صفحه )

فهرست
۱. خلاصه یک جمله
۲. Born to Run Review
۳. متولد شده برای اجرا خلاصه
۴. بهترین متولد شده برای اجرای نقل قول
۵. بیشتر بخوانید: ۵ کتاب Like Born to Run
۶. ای کاش راه سریعتر/آسان تری وجود داشت؟

توجه: این خلاصه Born to Run بخشی از یک پروژه در حال انجام برای خلاصه کردن بهترین کتاب های سلامت و بهترین کتاب های خود کمکی در تمام دوران است.

توجه: این خلاصه Born to Run یک خرد است. خلاصه کاملش رو بعدا مینویسم در حال حاضر، شما به اندازه کافی متا داده در اینجا پیدا خواهید کرد تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید آیا ارزش خواندن کتاب را دارد یا خیر.

Born to Run Review

Born to Run کتابی فوق‌العاده برای هر کسی که در مورد تاریخ بشریت یا دویدن است.

این مملو از بینش های شگفت انگیزی است در مورد اینکه چگونه دویدن ما را به ما (انسان های مدرن) تبدیل کرد و نکات و بینش های عالی برای خوب دویدن و جلوگیری از آسیب دیدگی دارد.

خوشحالم که آن را (به همراه ۵ کتاب دیگر) در آستانه رقابت در ماراتن دس سابلز، یک فراماراتن ۲۵۶ کیلومتری از طریق صحرا ( راهنمای کامل و یادداشت های آموزشی ) خواندم.

و به عنوان یکی از بهترین کتاب های سلامت TAoL رتبه بندی شده در تمام دوران ؟ من قطعاً می توانم توصیه کنم که نسخه خود را از اینجا انتخاب کنید .

متولد شده برای اجرا خلاصه

توضیح این ناشر از نسخه جلد شومیز Profile Books از Born to Run آمده است

“Born to Run یک ماجراجویی حماسی است که با یک سوال ساده شروع می شود: چرا پای من درد می کند؟ در جستجوی پاسخ، کریستوفر مک‌دوگال شروع به یافتن سرخپوستان تاراهومارای مکزیک، بزرگترین دوندگان مسافت جهان می‌کند، که می‌توانند صدها مایل را بدون استراحت طی کنند و از هر دقیقه آن لذت ببرند.

دویدن بدون مربی اکنون خبر بزرگی است، اما تاراهومارا قرن هاست که این کار را انجام می دهند و از مزایای آن بهره می برند. مک‌دوگال این ایده را با بردن ما از آزمایشگاه‌های علمی پیشرفته هاروارد به قله‌ها و دره‌هایی که تعداد فزاینده‌ای از دونده‌های فوق‌العاده خود را به حد نهایی می‌رسانند، آزمایش می‌کند. و زمانی که خود را در برابر قبیله ای که تقریباً با پای برهنه می دوند، در یک مسابقه نفسگیر پنجاه مایلی در میان دره های مس مکزیک قرار می دهد، فوق ورزشکار درونی خود را پیدا می کند.

یک کاوش متفکرانه در باستان‌ترین کار بشر، متولد شده برای دویدن، به شما کمک می‌کند تا متوجه شوید که راز خوشبختی می‌تواند درست زیر پای شما باشد.»

بهترین متولد شده برای اجرای نقل قول

این نقل‌قول‌های Born to Run از کتابخانه مرکزی همیشه در حال رشد The Art of Living از افکار، حکایات، یادداشت‌ها و نقل قول‌های الهام‌بخش آمده است.

هر روز صبح در آفریقا، یک غزال از خواب بیدار می شود، می داند که باید از سریع ترین شیر پیشی بگیرد وگرنه کشته خواهد شد. فرقی نمی کند شیر باشی یا غزال، وقتی خورشید طلوع می کند، بهتر است بدوی.

– کریستوفر مک دوگال ، متولد شده برای دویدن

“شما از دویدن دست نمی کشید چون پیر می شوید، پیر می شوید چون از دویدن دست می کشید.”

– کریستوفر مک دوگال ، متولد شده برای دویدن

اگر پس از چهار ساعت دویدن برای مشکلات خود پاسخی نداشته باشید، به آنها نخواهید رسید.

– کریستوفر مک دوگال ، متولد شده برای دویدن

دلیل مسابقه دادن ما این نیست که همدیگر را شکست دهیم، بلکه این است که با هم باشیم.

– کریستوفر مک دوگال ، متولد شده برای دویدن

و با او فرار کردید تا زندگی جدیدی را با هم شروع کنید. باید عاشق دویدن می بودی وگرنه نمی توانستی به هیچ چیز دیگری عشق بورزی. و مانند هر چیز دیگری که دوست داریم – هر چیزی را که از نظر احساسی “علاقه ها” و “آرزوهای” خود می نامیم، واقعاً یک ضرورت رمزگذاری شده اجدادی است. ما برای دویدن به دنیا آمده ایم. ما به دنیا آمدیم چون می دویم همانطور که تاراهومارا همیشه می‌دانستند، ما همه مردم دونده هستیم.»

– کریستوفر مک دوگال ، متولد شده برای دویدن

“لازم نیست سریع باشید. اما بهتر است نترس باشید.”

– کریستوفر مک دوگال ، متولد شده برای دویدن

“شما سخت‌تر از آن چیزی هستید که فکر می‌کنید، و می‌توانید بیشتر از آنچه فکر می‌کنید انجام دهید.”

– کریستوفر مک دوگال ، متولد شده برای دویدن

“رنج تحقیر کننده است. دانستن این که چگونه لگد زدن به باسن خود را بگیری مفید است.”

– کریستوفر مک دوگال ، متولد شده برای دویدن