به دنبال یک خلاصه کامل و رایگان روانشناسی سایبرنتیک هستید؟

شما در جای مناسب هستید!

در اینجا چیزی است که در این صفحه خواهید یافت …

خلاصه یک جمله

روان-سایبرنتیک مفهوم خودانگاره را تعریف کرد و الهام بخش نسلی از کتاب ها در مورد قدرت شناسایی و شکستن باورهای محدود شد – توسط جراح زیبایی و نویسنده پرفروش، ماکسول مالتز. ( ۲۸۸ صفحه )

فهرست
۱. خلاصه یک جمله
۲. خلاصه روانشناسی سایبرنتیک
۳. مطالب روانی-سایبرنتیک
۴. بهترین نقل قول های روانی-سایبرنتیک
۵. بیشتر بخوانید: ۵ کتاب مانند سایکو-سایبرنتیک
۶. ای کاش راه سریعتر/آسان تری وجود داشت؟

توجه: این خلاصه سایکو-سایبرنتیک بخشی از یک پروژه در حال انجام برای خلاصه کردن بهترین کتاب های ذهنیت و بهترین کتاب های خود کمکی در تمام دوران است.

توجه: این خلاصه Psycho-Cybernetics یک خرد است. خلاصه کاملش رو بعدا مینویسم در حال حاضر، شما به اندازه کافی متا داده در اینجا پیدا خواهید کرد تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید آیا ارزش خواندن کتاب را دارد یا خیر.

خلاصه روان-سایبرنتیک

این مبحث ناشر از نسخه به روز شده و توسعه یافته Psycho-Cybernetics در سال ۲۰۱۷ گرفته شده است.

سایبرنتیک (به زبان یونانی ترجمه ضعیف): “سکانداری که کشتی خود را به بندر هدایت می کند.” Psycho-Cybernetics اصطلاحی است که توسط دکتر ماکسول مالتز ابداع شده است، به این معنی که “ذهن خود را به سمت یک هدف سازنده و مفید هدایت کنید تا بتوانید به بزرگترین بندر جهان، یعنی آرامش خاطر برسید.”

از اولین انتشار آن در سال ۱۹۶۰، پرفروش ترین کتاب برجسته مالتز الهام گرفته و زندگی بیش از ۳۰ میلیون خواننده را بهبود بخشیده است. در این نسخه به روز شده، با مقدمه و تفسیر سرمقاله ای جدید توسط مت فیوری، رئیس بنیاد روانی-سایبرنتیک، متن اصلی حاشیه نویسی شده و تقویت شده است تا پیام مالتز حتی برای خواننده معاصر مرتبط تر شود.

قبل از اینکه ذهن بتواند به طور موثر کار کند، باید درک خود را از نتایجی که انتظار داریم به آن برسیم توسعه دهیم. ماکسول مالتز این را سایکو سایبرنتیک می نامد. وقتی ذهن هدف مشخصی داشته باشد، می‌تواند تمرکز کند و هدایت کند و دوباره تمرکز کند و تغییر مسیر دهد تا زمانی که به هدف مورد نظر خود برسد.» – تونی رابینز (از قدرت نامحدود)

مالتز اولین محقق و نویسنده ای بود که توضیح داد که چگونه خودانگاره (اصطلاحی که او آن را رایج کرد) کنترل کاملی بر توانایی فرد برای دستیابی (یا عدم دستیابی به) هر هدفی دارد. و او تکنیک هایی را برای بهبود و مدیریت تصویر از خود – تجسم، تمرین ذهنی، آرامش – ایجاد کرد که بیش از پنجاه سال است که باعث آگاهی و الهام بخشی از مربیان انگیزشی، روانشناسان ورزشی، و پزشکان خودیاری شده است.

آموزه های روان-سایبرنتیک بی زمان هستند زیرا مبتنی بر علم استوار است و نسخه ای برای تفکر و عمل ارائه می دهد که منجر به نتایج قابل اندازه گیری می شود.

مطالب روان-سایبرنتیک

سایکو سایبرنتیک دارای ۱۵ فصل اصلی …

 1. تصویر از خود: کلید شما برای زندگی بهتر
 2. کشف مکانیسم موفقیت در درون شما
 3. تخیل: اولین کلید مکانیزم موفقیت شما
 4. خود را از باورهای نادرست هیپنوتیزم کنید
 5. چگونه از قدرت تفکر منطقی استفاده کنیم
 6. آرام باشید و بگذارید مکانیسم موفقیت شما برای شما کار کند
 7. شما می توانید عادت شادی را به دست آورید
 8. اجزای شخصیت «نوع موفقیت» و نحوه به دست آوردن آنها
 9. مکانیسم شکست: چگونه می توان آن را به جای اینکه علیه شما انجام داد، برای شما کارساز باشد
 10. چگونه اسکارهای احساسی را از بین ببریم، یا چگونه به خود چهره ای احساسی بدهیم
 11. چگونه قفل شخصیت واقعی خود را باز کنیم
 12. آرام‌بخش‌هایی را خودتان انجام دهید که آرامش را به ارمغان می‌آورد
 13. چگونه یک بحران را به یک فرصت خلاقانه تبدیل کنیم؟
 14. چگونه می توان آن احساس برنده بودن را بدست آورد
 15. سالهای بیشتر زندگی و زندگی بیشتر در سالهای شما

یک لحظه وقت بگذارید و واقعاً سرفصل های این فصل را بخوانید تا دید کلی خوبی از ساختار کتاب داشته باشید.

بهترین جملات روانشناسی سایبرنتیک

این نقل‌قول‌های سایکو-سایبرنتیک از کتابخانه مرکزی همیشه در حال رشد افکار، حکایات، یادداشت‌ها و نقل‌قول‌های الهام‌بخش «هنر زندگی » آمده است .

“شما مثل آدمی رفتار خواهید کرد که خودتان تصور می کنید.”

– ماکسول مالتز ، روان سایبرنتیک

بهترین جملات روانشناسی سایبرنتیک: شما مانند فردی که خودتان را تصور می کنید رفتار خواهید کرد.

“سیستم عصبی شما نمی تواند تفاوت بین یک تجربه خیالی و یک تجربه “واقعی” را تشخیص دهد.”

– ماکسول مالتز ، روان سایبرنتیک

اغراق نیست اگر بگوییم که هر انسانی تا حدی هیپنوتیزم می شود یا با ایده هایی که به طور غیرانتقادی از دیگران پذیرفته است یا ایده هایی که برای خودش تکرار کرده یا خودش را متقاعد کرده درست است. ایده های منفی که توسط هیپنوتیزم کننده حرفه ای در ذهن یک سوژه هیپنوتیزم شده کاشته شده است.

– ماکسول مالتز ، روان سایبرنتیک

بهترین جملات روانشناسی-سایبرنتیک: اغراق نیست اگر بگوییم هر انسانی تا حدی هیپنوتیزم می شود یا با ایده هایی که به طور غیرانتقادی از دیگران پذیرفته است یا ایده هایی که برای خود تکرار کرده یا خود را متقاعد کرده است که درست هستند. این ایده‌های منفی دقیقاً همان تأثیری بر رفتار ما دارند که ایده‌های منفی که توسط یک هیپنوتیزور حرفه‌ای در ذهن یک سوژه هیپنوتیزم شده کاشته می‌شود.

“مهارت در هر اجرا، چه در ورزش در نواختن پیانو در مکالمه یا در فروش کالا، شامل فکر کردن دردناک و آگاهانه برای هر عمل در حین انجام آن نیست، بلکه در آرام کردن و اجازه دادن به کار خود به خود از طریق شما است. اجرای خلاقانه خود به خود است. و “طبیعی” در مقابل خودآگاه و مطالعه شده است.”

– ماکسول مالتز ، روان سایبرنتیک

«تلاش آگاهانه مکانیسم خلاقیت خودکار را مهار می‌کند و «پاره‌سازی» می‌کند».

– ماکسول مالتز ، روان سایبرنتیک

“شعار را اتخاذ کنید – “مهم نیست حق با چه کسی است، بلکه حق با چه کسی است.”

– ماکسول مالتز ، روان سایبرنتیک

“او باید میل شدیدی برای حل مشکل داشته باشد. اما پس از اینکه مشکل را تعریف کرد و نتیجه نهایی مطلوب را در تخیل خود دید که تمام اطلاعات و حقایقی را که می تواند تضمین می کند ، آنگاه نگرانی و نگرانی اضافی برای آن کمکی نمی کند. به نظر می رسد مانع راه حل است.»

– ماکسول مالتز ، روان سایبرنتیک

بهترین جملات روانشناسی سایبرنتیک: او باید میل شدیدی برای حل مشکل داشته باشد. اما پس از اینکه او مشکل را تعریف کرد و در تخیل خود نتیجه نهایی مطلوب را دید که تمام اطلاعات و حقایقی را که می تواند تضمین می کند، نگرانی و نگرانی اضافی در مورد آن کمکی نمی کند بلکه به نظر می رسد مانع از راه حل شود.

“شخصیت “نوع موفقیت” از موارد زیر تشکیل شده است: S-حس جهت گیری U-درک C- شجاعت C-harity E-steem S-اعتماد به نفس S-پذیرش خود.”

– ماکسول مالتز ، روان سایبرنتیک

«وضعیت اعتماد به نفس و متانت کنونی ما نتیجه چیزهایی است که «تجربه کرده‌ایم» نه چیزهایی که از نظر فکری آموخته‌ایم.»

– ماکسول مالتز ، روان سایبرنتیک

“خوشبختی یک عادت ذهنی است، یک نگرش ذهنی، و اگر در زمان حال آموخته نشود و تمرین نشود، هرگز تجربه نمی شود. نمی توان آن را منوط به حل یک مشکل بیرونی کرد. وقتی یک مشکل حل می شود، به نظر می رسد مشکل دیگری جای آن را می گیرد. زندگی مجموعه ای از مشکلات است. اگر اصلاً می خواهید خوشحال باشید، باید خوشحال باشید – نقطه! نه “به خاطر” خوشحال باشید.”

– ماکسول مالتز ، روان سایبرنتیک


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/irancoac/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51