به دنبال یک خلاصه کامل و رایگان The Total Money Makeover هستید؟

شما در جای مناسب هستید! در اینجا چیزی است که در این صفحه خواهید یافت …

خلاصه یک جمله

Makeover Total Money یک عملی ۷ مرحله ای و عملی است که معادل Financial Peace Revisited است که توالی دقیق مراحل کودکی را که برای رهایی از بدهی و کسب راه آزادی نیاز دارید را ترسیم می کند – توسط استاد امور مالی شخصی، مجری رادیو و تاجر. ، دیو رمزی. (۲۲۳ صفحه)

فهرست
۱. خلاصه یک جمله
۲. خلاصه کلی تغییر پول
۳. کل مطالب Makeover پول
۴. بهترین قیمت کل پول قبل
۵. بیشتر بخوانید: ۵ کتاب مانند The Total Money Makeover
۶. ای کاش راه سریعتر/آسان تری وجود داشت؟

توجه: این خلاصه The Total Money Makeover بخشی از یک پروژه در حال انجام برای خلاصه کردن بهترین کتاب های مالی شخصی و بهترین کتاب های خود کمکی در تمام دوران است.

توجه: این خلاصه The Total Money Makeover یک خرد است. خلاصه کاملش رو بعدا مینویسم در حال حاضر، شما به اندازه کافی متا داده در اینجا پیدا خواهید کرد تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید آیا ارزش خواندن کتاب را دارد یا خیر.

خلاصه کلی تغییر پول

این توضیح کامل ناشر The Total Money Makeover از نسخه کلاسیک کتاب‌های نلسون می‌آید…

«اگر مثل هیچ کس دیگری زندگی نکنید، بعداً می توانید مثل هیچ کس دیگری زندگی کنید.

ماهیچه های پولی خود را با مربی مالی مورد علاقه آمریکا تقویت کنید.

خوب، مردم، آیا می خواهید آن ماهیچه های چاق و شل و ول را به یک بودجه خوب تبدیل کنید؟ آیا می خواهید حساب بانکی کوچک و غمگین خود را به یک دستگاه پول نقد بزرگ تبدیل کنید؟ سپس با برنامه همراه شوید، مردم. یک راه مطمئن برای بهبود وضعیت مالی شما وجود دارد، و آن با The Total Money Makeover: Classic Edition است.

تا به حال، همه طرح‌های آجیل‌آمیز ثروتمند شدن سریع، مدهای رژیم‌های مالی را شنیده‌اید که ایده‌های عجیب و غریب زیادی برای شما به ارمغان می‌آورد، اما حتی یک پنی هم در جیبتان نیست. سلام، اگر از دروغ‌گویی خسته شده‌اید و از وعده‌های دروغین خسته شده‌اید، به این نگاهی بیندازید – این ساده‌ترین و سرراست‌ترین برنامه بازی است که می‌توانید به طور کامل از عادات پولی خود استفاده کنید. AM بر اساس نتایج است، و نه خیال‌پردازی‌های بی‌نظیر.

با The Total Money Makeover شما قادر خواهید بود:

 • یک برنامه مطمئن برای پرداخت همه بدهی ها طراحی کنید – ماشین، خانه، همه چیز
 • ۱۰ افسانه خطرناک پول را بشناسید (اینها شما را خواهند کشت)
 • برای مواقع اضطراری و بازنشستگی یک تخم مرغ لانه بزرگ و چاق را ایمن کنید!

جایی که صلح مالی به شما اصول پس‌انداز و سرمایه‌گذاری را داد، این کتاب آن اصول را عملی می‌کند. شما هر روز قدرت مالی خود را اعمال خواهید کرد و به سرعت خود را از نگرانی، استرس و بدهی رها خواهید کرد – و این احساس زیبایی است.

در ۱۰ سالی که از اولین انتشار آن می گذرد، میلیون ها نفر از مردم عادی Makeover Total Money خود را تجربه کرده اند. برای چه دیوار می کشی؟»

کل مطالب Makeover پول

Total Money Makeover دارای ۱۳ فصل اصلی…

 1. چالش کلی تغییر پول
 2. انکار: من آنقدرها هم از فرم نیستم
 3. افسانه های بدهی: بدهی (نه) یک ابزار است
 4. افسانه های پول: رازهای (غیر) ثروتمندان
 5. دو مانع دیگر: نادانی و همگامی با جونزها
 6. ۱۰۰۰ دلار سریع صرفه جویی کنید: قبل از دویدن راه بروید
 7. گلوله برفی بدهی: واقعاً سریع وزن کم کنید
 8. صندوق اضطراری را تمام کنید: مورفی را بیرون بیاورید
 9. بازنشستگی را به حداکثر برسانید: سرمایه گذاری برای زندگی از نظر مالی سالم باشد
 10. تأمین مالی دانشگاه: مطمئن شوید که بچه‌ها هم مناسب هستند
 11. پرداخت وام مسکن: فوق العاده مناسب باشید
 12. مانند دیوانه ثروت بسازید: به آقای جهان پول تبدیل شوید
 13. مثل هیچ کس زندگی کن

بهترین قیمت کل پول قبل

این نقل قول‌های The Total Money Makeover از کتابخانه مرکزی همیشه در حال رشد The Art of Living از افکار، حکایات، یادداشت‌ها و نقل‌قول‌های الهام‌بخش آمده است.

ما چیزهایی را می خریم که به آنها نیاز نداریم با پولی که مجبور نیستیم افرادی را که دوست نداریم تحت تأثیر قرار دهیم.»

– دیو رمزی ، تبدیل پول کل

“به نفع خودت، به نفع خانواده و آینده ات، یک ستون فقرات رشد کن. وقتی چیزی اشتباه است، برخیز و بگو اشتباه است و عقب نشینی نکن.”

– دیو رمزی ، تبدیل پول کل

“تغییر دردناک است. تعداد کمی از مردم شجاعت جستجوی تغییر را دارند. بیشتر مردم تا زمانی که درد جایی که هستند از درد تغییر فراتر رود، تغییر نخواهند کرد.”

– دیو رمزی ، تبدیل پول کل

“سالها پیش، در یک سمینار انگیزشی توسط استاد، زیگ زیگلار، داستانی شنیدم که چگونه میانه روی شما را پنهان می کند. داستان از این قرار است که اگر یک قورباغه را در آب جوش بیندازید، او درد را احساس می کند و بلافاصله بیرون می پرد. با این حال، اگر قورباغه ای را در آب با دمای اتاق قرار دهید، او با خوشحالی در اطراف شنا می کند و همانطور که آب را به تدریج به جوش می آورید، قورباغه تغییر را حس نمی کند.قورباغه با تغییر تدریجی به سمت مرگ سوق داده می شود. ما می توانیم سلامتی، تناسب اندام و ثروت خود را به تدریج، یک روز در یک زمان از دست بدهیم. ممکن است کلیشه ای باشد، اما به این دلیل است که درست است: دشمن “بهترین” “بدترین” نیست. دشمن “بهترین” “خوب است.” [توجه: این داستان از نظر علمی نادرست است.]”

– دیو رمزی ، تبدیل پول کل

“شما باید به سمت ضرب یک درامر متفاوت بروید. همان ضربتی که ثروتمندان می شنوند. اگر ضرب آهنگ عادی به نظر می رسد، فوراً محل رقص را تخلیه کنید! هدف این است که عادی نباشید، زیرا همانطور که شنوندگان رادیویی من می دانند، نرمال خراب است. “

– دیو رمزی ، تبدیل پول کل

“از آنجایی که شما به چندین منطقه به طور همزمان حمله می کنید، برای مدت طولانی هیچ کاری را که شروع کرده اید به پایان نمی رسانید. این باعث می شود احساس کنید که هیچ کاری را انجام نمی دهید، که بسیار خطرناک است. اگر احساس کنید که هیچ کاری انجام نمی شود، انجام خواهید داد. به زودی برای کار مدیریت پول به طور کلی انرژی خود را از دست می دهند.”

– دیو رمزی ، تبدیل پول کل

“شما باید کاری را با زندگی خود انجام دهید که آتش شما را روشن کند و به شما اجازه دهد از هدایای خود استفاده کنید.”

– دیو رمزی ، تبدیل پول کل

“دشمن “بهترین” “بدترین” نیست. دشمن “بهترین” “خوب است.”

– دیو رمزی ، تبدیل پول کل

بهترین جملات مبدل پول: دشمن "بهترین" "بدترین" نیست. دشمن "بهترین" "خوب است."

“بزرگترین دارایی شما برای ایجاد ثروت درآمد شماست. وقتی درآمد خود را محدود می کنید، ضرر می کنید. وقتی درآمد خود را سرمایه گذاری می کنید، ثروتمند می شوید و می توانید هر کاری که بخواهید انجام دهید.”

– دیو رمزی ، تبدیل پول کل