Warning: file_put_contents(): Only -1 of 4 bytes written, possibly out of free disk space in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Warning: file_put_contents(): Failed to write 285 bytes to /home/irancoac/biabook.com/wp-content/debug.log in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 70 bytes written, possibly out of free disk space in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 62 bytes written, possibly out of free disk space in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 79 bytes written, possibly out of free disk space in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 81 bytes written, possibly out of free disk space in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172
راهنمای ثروت خود را انتخاب کنید اثر جیمز آلتوچر - بیا بوک | تیم تحقیقاتی دکتر سعید جوی زاده

کتاب در سه جمله

 1. فراوانی از نوشتن ۱۰ ایده در هر روز حاصل می شود.
 2. پایه ای برای موفقیت بسازید.
 3. اشتیاق ناشی از چیزی است که در آن مهارت دارید.

پنج ایده بزرگ

 1. “تنها مهارت هایی که برای کارآفرین بودن به آن نیاز دارید، توانایی شکست خوردن، توانایی داشتن ایده و فروش آن ایده ها، شجاعت اجرای آن ایده ها و پایداری است تا حتی در صورت شکست یاد بگیرید و به سمت آن حرکت کنید. ماجراجویی بعدی».
 2. بپرسید: “در این لحظه چه کاری می توانم انجام دهم تا به جلو بروم؟”
 3. “در حال حاضر خود را انتخاب کنید که چگونه با خود رفتار می کنید، چگونه با مردم اطراف خود رفتار می کنید، چگونه با تلاش ها و عشق های خود رفتار می کنید. هیچ چیز مهمتر از این نیست.»
 4. «وقتی ایده هایی داشته باشید، به سرعت به آزادی خواهید رسید. وقتی آزادی به دست آورید، انرژی خواهید داشت که ایده های بیشتری بسازید، فراوانی بیشتری تولید کنید، و زندگی ای را که می خواهید زندگی کنید.
 5. “هر روز حداقل یک دلیل بیشتر به دنیا بدهید تا با شما “متشکرم” را زمزمه کند. اگر بتوانید آن زمزمه را بشنوید، هر چیز دیگری، هر هدیه ای در زندگی، قابل انتظار می شود. مستحقش هستی”.

خلاصه راهنمای ثروت خود را انتخاب کنید

 • “وقتی در ماشین ایده هستید، هیچ چیز نمی تواند شما را متوقف کند. اینجا جایی است که فراوانی است. این جایی است که بذرها کاشته می شوند. اینجا جایی است که شما به ابعاد دیگری که هنوز ایجاد نشده اند فرو می روید.
 • «ثروت واقعی زمانی به وجود می‌آید که شما مجبور نباشید در برابر هیچ دروازه‌بانی سر تعظیم فرود آورید – صرف نظر از پولی که در آن وجود دارد. پول فقط یک محصول جانبی است. شما از زندان خارج شده اید. تو آزادی”.
 • “تنها راه برای رسیدن به موفقیت، ساختن پایه و اساس آن است.”
 • در اینجا یک راز وجود دارد: شما لازم نیست نگران “پیدا کردن” اشتیاق خود باشید. شما به طور طبیعی به چیزی که در آن مهارت دارید علاقه مند خواهید شد.
 • “دریافت پول، پرداخت هزینه، کاهش وزن” سه چیزی است که مردم برای آنها هزینه خواهند کرد.
 • ده ایده ارائه کنید که بتوانید درباره آنها خبرنامه بنویسید. آنها مجبور نیستند در سه دسته فوق قرار گیرند.
 • من تا به حال ندیده ام کسی جز افزایش حقوقش باشد.»
 • “تنها وقت آزاد، تخیل، خلاقیت و توانایی ناپدید شدن به شما کمک می کند ارزشی را ارائه دهید که هیچ کس قبلاً در تاریخ بشریت ارائه نکرده است.”
 • “تنها مهارت هایی که برای کارآفرین بودن به آن نیاز دارید، توانایی شکست خوردن، توانایی داشتن ایده و فروش آن ایده ها، شجاعت اجرای آن ایده ها و پایداری است تا حتی در صورت شکست یاد بگیرید و به سمت آن حرکت کنید. ماجراجویی بعدی».
 • “فراوانی تنها زمانی به دست می آید که در امتداد موضوعات خود حرکت کنید – زمانی که واقعاً زندگی افراد اطراف خود را بهبود می بخشید.”
 • «ایده‌ها ارز زندگی هستند. نه پول، زیرا ممکن است پول تمام شود. پول کم می شود تا زمانی که خراب شوید. اما ایده‌های خوب برای شما تجربیات خوب می‌خرند، ایده‌های بهتری برای شما می‌خرند، تجربیات بهتری برای شما می‌خرند، زمان بیشتری برای شما می‌خرند، زندگی شما را نجات می‌دهند. ثروت مالی یک عارضه جانبی «بالا بودن دونده» عضله ایده شما است.
 • “اغلب بهترین راه برای یافتن دوستان و مشتریان مادام العمر این است که آنها را به سمت خدمات یا محصولی بهتر از خدمات خود هدایت کنید.”
 • «وقتی وارد در می‌شوید، محصول خود را نفروشید. مردم در پنج ثانیه درباره محصول شما تصمیم می گیرند. رویا را بفروش. تصاویری از رویا بسازید. بچشید رویا چگونه است. بگذارید معطل شود. بگذار خودش ببافد. اجازه دهید تخیل خریدار تسخیر شود و با آن اجرا شود. رویا تا بی نهایت ارزش دارد.»
 • «کاری را فقط برای پول انجام نده. پول از عوارض پشتکار است. شما در چیزهایی که به آنها علاقه دارید پافشاری می کنید. علایق خود را کشف کنید. سپس پافشاری کنید. سپس از تمام عوارض جانبی آن لذت ببرید.
 • “تعریف “موفقیت” برای من این است: “آیا امروز موفق است؟”
 • “امروز تنها روزی است که باید به موفقیت فکر کنم. و هر فردایی موفق با یک چیز مشخص می شود: داشتن امروز موفق.
 • “ارتباط با افرادی که می توانند به یکدیگر سود ببرند مفیدترین مهارتی است که می توانید در نردبان مهارت های کارآفرینی داشته باشید.”
 • بپرسید: “در این لحظه چه کاری می توانم انجام دهم تا به جلو بروم؟”
 • “در حال حاضر خود را انتخاب کنید که چگونه با خود رفتار می کنید، چگونه با مردم اطراف خود رفتار می کنید، چگونه با تلاش ها و عشق های خود رفتار می کنید. هیچ چیز مهمتر از این نیست.»
 • ما عاشق بهانه هایمان هستیم. آنها به همان اندازه که ایده های ما بچه های ما هستند».
 • “من هدف ندارم، “این کار را تا تاریخ X انجام دهید”. من یک «موضوع» دارم که می‌خواهم تا روز مرگ از کیفیت زندگی بالایی برخوردار باشم».
 • «وقتی ایده هایی داشته باشید، به سرعت به آزادی خواهید رسید. وقتی آزادی به دست آورید، انرژی خواهید داشت که ایده های بیشتری بسازید، فراوانی بیشتری تولید کنید، و زندگی ای را که می خواهید زندگی کنید.
 • “هر روز حداقل یک دلیل بیشتر به دنیا بدهید تا با شما “متشکرم” را زمزمه کند. اگر بتوانید آن زمزمه را بشنوید، هر چیز دیگری، هر هدیه ای در زندگی، قابل انتظار می شود. مستحقش هستی”.

خواندن توصیه می شود

اگر از کتاب «راهنمای ثروت انتخاب کن» لذت می برید، ممکن است کتاب های زیر را نیز دوست داشته باشید:

 • تبدیل به یک ماشین ایده: زیرا ایده ها ارز قرن بیست و یکم هستند اثر کلودیا آزولا آلتوچر
 • خودتان را انتخاب کنید: شاد باشید، میلیون ها نفر به دست آورید، رویا را زندگی کنید اثر جیمز آلتوچر
 • کارمند ثروتمند اثر جیمز آلتوچر

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 76 bytes written, possibly out of free disk space in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 87 bytes written, possibly out of free disk space in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/irancoac/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52