Warning: file_put_contents(): Only -1 of 4 bytes written, possibly out of free disk space in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Warning: file_put_contents(): Failed to write 204 bytes to /home/irancoac/biabook.com/wp-content/debug.log in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 70 bytes written, possibly out of free disk space in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 62 bytes written, possibly out of free disk space in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 79 bytes written, possibly out of free disk space in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 81 bytes written, possibly out of free disk space in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172
صبح معجزه اثر هال الرود - بیا بوک | تیم تحقیقاتی دکتر سعید جوی زاده

کتاب در سه جمله

 1. “نحوه بیدار شدن شما در هر روز و برنامه صبحگاهی شما (یا فقدان آن) به طور چشمگیری بر میزان موفقیت شما در هر بخش از زندگی شما تأثیر می گذارد.”
 2. چیز آسان را انتخاب نکنید، چیز درست را انتخاب کنید.
 3. فشار دادن دکمه تعویق به ما این اجازه را می دهد که کارهایی را که قصد انجام آن را داریم دنبال نکنیم.

پنج ایده بزرگ

 1. “نحوه بیدار شدن شما در هر روز و برنامه صبحگاهی شما (یا فقدان آن) به طور چشمگیری بر میزان موفقیت شما در هر بخش از زندگی شما تأثیر می گذارد.”
 2. “با تغییر دادن نحوه بیدار شدن خود در صبح، می توانید هر بخش از زندگی خود را سریعتر از آنچه فکر می کردید تغییر دهید.”
 3. هر روز که من و شما از خواب بیدار می شویم، با یک چالش جهانی روبرو می شویم: غلبه بر حد متوسط ​​و زندگی با پتانسیل کامل خود.
 4. جایی که شما هستید نتیجه آن چیزی است که بودید، اما جایی که می روید کاملاً به این بستگی دارد که از این لحظه به بعد چه کسی باشید.
 5. “هر بار که دکمه چرت زدن را فشار می دهید، در حالت مقاومت در برابر روز خود، در برابر زندگی خود، و برای بیدار شدن و ایجاد زندگی مورد نظر خود قرار دارید.”

خلاصه صبح معجزه

 • “نحوه بیدار شدن شما در هر روز و برنامه صبحگاهی شما (یا فقدان آن) به طور چشمگیری بر میزان موفقیت شما در هر بخش از زندگی شما تأثیر می گذارد.”
 • “با تغییر دادن نحوه بیدار شدن خود در صبح، می توانید هر بخش از زندگی خود را سریعتر از آنچه فکر می کردید تغییر دهید.”
 • هر روز که من و شما از خواب بیدار می شویم، با یک چالش جهانی روبرو می شویم: غلبه بر حد متوسط ​​و زندگی با پتانسیل کامل خود.
 • “همیشه به یاد داشته باشید که جایی که هستید نتیجه آن چیزی است که بودید، اما جایی که می روید کاملاً به این بستگی دارد که از این لحظه به بعد چه کسی باشید.”
 • «ما باید بدانیم که تأثیر و پیامد واقعی هر یک از انتخاب‌ها و اعمال ما – و حتی افکار ما – به یادماندنی است، زیرا هر فکر، انتخاب و عمل تعیین‌کننده است که ما به چه کسی تبدیل می‌شویم، که در نهایت کیفیت زندگی ما را تعیین می‌کند. زندگی می کند. همانطور که تی هارو اکر در کتاب پرفروش خود به نام رازهای ذهن میلیونر می گوید: “چگونه شما هر کاری را انجام می دهید این است که چگونه همه چیز را انجام می دهید.”
 • هر بار که کار آسان را به جای کار درست انتخاب می‌کنید، هویت خود را شکل می‌دهید، و تبدیل به فردی می‌شوید که کار آسان را انجام می‌دهد نه آنچه درست است.
 • «وقتی تصمیم می‌گیرید کار درست را انجام دهید و به تعهدات خود عمل کنید – به‌ویژه زمانی که تمایلی به آن ندارید- نظم فوق‌العاده‌ای را (که اکثر مردم هرگز آن را توسعه نمی‌دهند) ایجاد می‌کنید که برای ایجاد نتایج فوق‌العاده در زندگی‌تان ضروری است. همانطور که دوست خوب من، پیتر ووگد، اغلب به مشتریان خود می آموزد: “انضباط سبک زندگی را ایجاد می کند”.
 • هنگامی که ساعت زنگ دار خاموش می شود، و ما دکمه snooze را می زنیم (کار آسان)، اکثر مردم به اشتباه تصور می کنند که این عمل فقط بر آن لحظه تأثیر می گذارد. واقعیت این است که این نوع کنش‌ها ضمیر ناخودآگاه ما را با دستورالعمل‌هایی برنامه‌ریزی می‌کنند که برای ما اشکالی ندارد که کارهایی را که می‌خواهیم انجام دهیم دنبال نکنیم.
 • “همیشه به یاد داشته باشید که چه کسی می شوید بسیار مهم تر از کاری است که انجام می دهید، و با این حال این کاری است که انجام می دهید تعیین می کند که چه کسی می شوید.”
 • تقریباً همه افراد بسیار موفق – از مدیران اجرایی گرفته تا ورزشکاران حرفه ای گرفته تا رئیس جمهور ایالات متحده – دارای درجه بالایی از مسئولیت پذیری هستند.
 • «مسئولیت پذیری عبارت است از مسئولیت پذیری در برابر شخص دیگری در قبال برخی از اقدامات یا نتایج».
 • مشکل اینجاست: مسئولیت پذیری هرگز چیزی نبود که من و شما درخواستش کنیم، بلکه چیزی بود که در دوران کودکی، نوجوانی و جوانی آن را تحمل کردیم. همانطور که بزرگسالان به ما تحمیل کردند، اکثر ما به طور ناخودآگاه در برابر مسئولیت پذیری مقاومت کرده و به کلی از پاسخگویی رنجیدیم.»
 • “سطوح موفقیت ما به ندرت از سطح پیشرفت شخصی ما فراتر می رود، زیرا موفقیت چیزی است که ما با کسی که تبدیل می شویم جذب می کنیم.”
 • “این حقیقت را به خاطر بسپار: اکنون بیش از هر زمان دیگری در زندگی شما اهمیت دارد، زیرا این کاری است که امروز انجام می دهید که تعیین می کند چه کسی می شوید، و اینکه چه کسی می شوید همیشه کیفیت و جهت زندگی شما را تعیین می کند.”
 • “هر بار که دکمه چرت زدن را فشار می دهید، در حالت مقاومت در برابر روز خود، در برابر زندگی خود، و برای بیدار شدن و ایجاد زندگی مورد نظر خود قرار دارید.”
 • گفته شده است که هیچ کس در واقع دوست ندارد زود از خواب بیدار شود، اما همه این احساس را دوست دارند که زود از خواب بیدار شوند. اولین کلید برای بیدار شدن این است که به یاد داشته باشید [قبل از خواب نیت خود را تنظیم کنید]: اولین فکر شما در صبح معمولاً آخرین فکری که قبل از رفتن به رختخواب داشتید.
 • “اگر ساعت زنگ دار خود را در کنار تخت خود نگه دارید، پس وقتی زنگ ساعت به صدا در می آید هنوز در حالت خواب نسبی هستید و بیدار شدن خود را بسیار دشوارتر می کند.”
 • این بسیار مهم است که هر روز صبح خود را هیدراته کنید. پس از ۶ تا ۸ ساعت بدون آب، به طور طبیعی کم آبی بدن شما خفیف است و کم آبی باعث خستگی می شود.

خواندن توصیه می شود

اگر صبح معجزه را دوست دارید، می توانید از کتاب های زیر نیز لذت ببرید:

 • آن قورباغه را بخور! کارهای مهم را انجام دهید – همین امروز! توسط برایان تریسی
 • ذهنیت: روانشناسی جدید موفقیت اثر کارول دوک
 • اسطوره الکترونیکی بازبینی شده: چرا اکثر مشاغل کوچک کار نمی کنند و در مورد آن چه باید کرد نوشته مایکل ای. گربر

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 76 bytes written, possibly out of free disk space in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 87 bytes written, possibly out of free disk space in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/irancoac/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52