Warning: file_put_contents(): Only -1 of 4 bytes written, possibly out of free disk space in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Warning: file_put_contents(): Failed to write 211 bytes to /home/irancoac/biabook.com/wp-content/debug.log in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 70 bytes written, possibly out of free disk space in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 62 bytes written, possibly out of free disk space in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 79 bytes written, possibly out of free disk space in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 81 bytes written, possibly out of free disk space in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172
کار ناتمام من اثر دن کندی - بیا بوک | تیم تحقیقاتی دکتر سعید جوی زاده

خلاصه کار ناتمام من

در طول زندگی بزرگسالی دن، او تلاش مجدانه ای را انجام داده است تا هر روز مقداری از زمان را به کار بر روی گام های مثبت به سمت اهداف اختصاص دهد، نه فقط برای بقا.

دن در مورد اینکه چگونه روی چیزهای مهم تمرکز می کند،

من یک پارتیشن ساز خیلی خوب هستم. در زبان سایکو-سایبرنتیک ، من می توانم تقریباً در هر زمان و هر مکان «ماشین حساب» را پاک کنم، هر چیزی را که توجهم را جلب می کرد قفل کنم، روی هر چیزی که نیاز دارم یا انتخاب کردم روی آن تمرکز کنم تمرکز کنم. من جعبه‌های ذخیره‌سازی کوچکی در سرم دارم و می‌توانم حتی بدترین چیزها را در جعبه بگذارم، درب آن را ببندم و تا زمانی که عمداً آن درب را از روی جعبه بردارم به آن فکر نکنم.

دلایل زیادی برای فقیر بودن در آمریکا وجود دارد، اما واقعاً هیچ دلیل خوبی برای فقیر ماندن وجود ندارد.

هیچ شرایط مالی دائمی نیست مگر اینکه فرد آن را به عنوان چنین شرایطی بپذیرد.

مشکلات مالی بدون اجازه نمی تواند دائمی باشد.

در ترس لحظه ای تسلیم شوید، یک عمر پشیمان شوید.

هر زمان که متوجه شدید که تصمیم کسب و کار خود را بر اساس ترس می گیرید، از آن تصمیم بیشتر بترسید تا از هر چیزی که شما را از تصمیم گیری می ترساند.

دفتر دن پر از “محرک های روانی” است، از جمله ساعت های زیادی (برای آگاهی از زمان)، تعداد زیادی نمادهای ثروت و پول (برای آگاهی از رفاه)، هنر و آیتم های دیزنی (برای خلاقیت)، و بسیاری موارد دیگر که معنی دارند. او، که نوع تفکر او را تقویت می کند.

اگر می‌خواهید وارد هر زمینه‌ای شوید و وارد آن شوید، در جایی یک برنده بزرگ در آن زمینه وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد بیهوده کار کنید.

یکی از سخت ترین ترفندها برای یک زندگی موفق، داشتن یک زندگی خودآگاه و آگاهانه و صادق بودن با خود است.

هر چه موفق تر شویم، مهم تر است که دائماً خودمان را زیر سوال ببریم.

اولین توصیه دن این است که از هر چیزی که ممکن است شما را به یک موقعیت جنایی سوق دهد اجتناب کنید.

دومین توصیه او این است که از شکایت مشتریان ناراضی به کسی جلوگیری شود.

وقتی نوبت به بازاریابی اطلاعاتی می رسد، همه چیز در مورد زمین، پیشنهاد است. زمانی که شما یک بازی واقعاً فوق‌العاده دارید و می‌توانید آن را با افرادی معتبر و قابل باور ارائه دهید، به افراد مشهور، محیط‌های زیبا، ارزش‌های تولید هالیوود یا دیگر موارد نیاز ندارید.

دن به اهمیت داشتن “برنامه خواندن” اعتقاد دارد و زمان را برای مطالعه اختصاص می دهد. او معمولاً سه تا پنج کتاب در یک زمان، یادداشت برداری می کند یا در برخی موارد، صفحات را برای نگه داشتن آن پاره می کند و عمده آن را دور می ریزد. او کتاب‌های تجارت، بازاریابی و خودسازی را عمدتاً برای استخراج علوفه برای نوشتن، صحبت کردن، و مربیگری خود و همچنین برای منافع شخصی می‌خواند.

هیچ ارزشی در “چیزها” وجود ندارد. در عوض، فروش «اشیا» ارزش دارد.

دن به کتاب‌های زیر اشاره می‌کند، « تفکر احتمالی» نوشته رابرت شولر، «جادوی باور » نوشته کلود بریستول، و «قوانین پویای رفاه» نوشته کاترین پاندر.

دن برنامه صوتی “Lead the Field” ارل نایتینگل را توصیه می کند.

دن معتقد است که هرگز نباید اجازه دهید رویایی بدون تلاش فوق العاده بمیرد. اکثر مردم خیلی راحت متوقف می شوند. اکثر مردم بدون اینکه زیاد دعوا کنند از رویاهای خود دست می کشند.

دن هرگز تسلیم نشو،

من معتقدم که شما هرگز آنقدر پیر نیستید، هرگز آنقدر جوان نیستید، هرگز آنقدر فقیر نیستید، هرگز آنقدر چیزی نیستید که بخواهید از رویاهایتان دست بکشید. اکثر افرادی که تمرین مادام‌العمر برای دست کشیدن از رویاها، ایده‌ها و فرصت‌های خود را انجام می‌دهند، تنها در یک مهارت تسلط پیدا می‌کنند: بهانه‌تراشی، بنابراین فهرست طولانی و آرامش‌بخشی از دلایلی دارند که چرا کارهای بیشتری در زندگی انجام نداده‌اند. من موفقیت را ترجیح می دهم.

دن در مورد تنها چیزی که باعث موفقیت مردم می شود،

اگر مایلید بدانید که آنچه من تصمیم گرفته‌ام این است که بزرگترین تفاوت بین افراد موفق و «اکثریت متوسط»، بین رهبران و پیروان، بین کسانی که از زندگی‌های سودآور در مقابل کسانی که عمدتاً زندگی ناامیدکننده دارند، لذت می‌برند، اینجاست. : چقدر راحت “نه” را برای پاسخ می پذیرند. اگر می‌خواهید روی یک رفتار واحد تمرکز کنید که بیش از هر رفتار دیگری با موفقیت ارتباط دارد، همین است.

هدف گذاری خوب و مفید است، اما چه فایده ای دارد اگر بخواهید از هدفی که تعیین کرده اید دست بکشید یا به خطر بیفتید؟ کلید واقعی موفقیت «امتناع قاطعانه» است – چه شرایط یا شرایط یا محدودیت هایی را قاطعانه از پذیرش خودداری می کنید؟

جیم ران یک بار گفت که اگر شکست خورده اید، با جملات تاکیدی شاد و مثبت مانند “من ثروتمند هستم” در همه جا شروع نکنید. نه هنوز. ابتدا یک تابلوی بزرگ کنار آینه خود نصب کنید که روی آن نوشته شده است: «من ۴۲ سال دارم، تحصیلاتم دارم، خانواده ای دارم که باید از آنها مراقبت کنم، و حالم خراب است و باید خجالت بکشم. در این سرزمین فرصت های فراوان، این گونه باش.»

“شما می توانید چیزهای زیادی در مورد یک شخص با آنچه که او از پذیرش یا تحمل خودداری می کند بگویید.”

دن روی میزش یک وزنه کاغذی دارد که روی آن نوشته شده است: «این کار می‌شود».

دن معتقد است که نقاط عطف بزرگ و بزرگ یا پیشرفت در زندگی در اتاق سمینار یافت نمی شود. در عوض، آنها در راهرو یا حمام یافت می شوند، مکان هایی که انتظارش را ندارید. به عنوان مثال، دن کل مدل کسب و کار خود را وقتی شنید که گری هالبرت به عنوان یک اظهارنظر دور ریختنی اشاره کرد که مبلغی معادل ۱۵۰۰۰ دلار به اضافه ۵ درصد حق امتیاز از فروش ناشی از استفاده مشتری از نسخه دریافت می کند، تغییر داد.

به قول دن،

شما باید همیشه هوشیار باشید، با ضمیر ناخودآگاه خود شرطی کنید که هر چیزی را که می شنوید در برابر فهرست اصلی همه چیزهایی که در کسب و کار و زندگی شما می گذرد اجرا کنید، تا زمانی که چیزی گفته می شود که ممکن است مورد استفاده قرار گیرد، زنگ را به صدا در آورید.

“حرکت مراقبه را شکست می دهد” – گری هالبرت.

دن در مورد غلبه بر موانع:

من در ابتدا کاملاً شکست خوردم، تقریباً در هر کاری که با موفقیت انجام داده ام. در برخی موارد، من تلاشی را ترک کرده‌ام تا سال‌ها بعد برگردم و در آن موفق باشم. در بیشتر موارد، من درست بعد از یک ذوب دوباره شروع کرده ام، خاکستر هنوز در اطراف من می چرخد. به طور کلی، دیدگاه من “موفقیت” و “شکست” نیست، بلکه “کار ناتمام” است.

در زیر سه راز تجاری وجود دارد که دن آرزو می کرد کاش بیست سال زودتر کشف می کرد.

  1. کشش قیمت. هیچ محدودیتی برای پرداخت مردم وجود ندارد. فقط محدودیت های خود تحمیلی وجود دارد، چه از نظر روانی و چه از نظر ماهیت عملی. اکثر مردم خود، خدمات، محصولاتشان را دست کم می گیرند، آن چیزها را به خوبی بسته بندی و ارائه می کنند و آنچه را که بازار پرداخت خواهد کرد، دست کم می گیرند. درک اینکه ما قیمت های خود را تعیین می کنیم بسیار مهم است.
  2. اندازه معامله برای رسیدن به هر معیار میلیون دلاری به فروش کمتر ۵۰۰۰ دلاری نسبت به فروش ۵۰۰ دلاری یا فروش ۵۰ دلاری نیاز دارد. اما ایجاد و فروش یک چیز ۵۰۰۰ دلاری به نسبت ایجاد و فروش یک چیز ۵۰ دلاری دشوار نیست.
  3. تداوم. همه باید تلاش کنند و بجنگند و تلاش کنند تا راه هایی برای ایجاد جریان های درآمدی مداوم در کسب و کار خود بیابند، و اگر نمی توانند، تا جایی که می توانند در یک تجارت شرکت کنند.

افرادی را مطالعه کرده و از آنها الگوبرداری کنید که موفقیت های بزرگی دارند. چرا؟ برای تایید و تایید. مدل سازی تقریباً به اندازه کشف یک راه جدید یا بهتر برای انجام کاری مفید است.

تحت تاثیر قرار دادن افرادی که به آنها الهام می دهند آسان تر است.

دن به مردم توصیه می‌کند با آرامش خاطر از کتاب دیگر ناپلئون هیل، بیندیشید و ثروتمند شوید، ثروتمند شوید .

“میلیونرهای یاغی” کارآفرینانی هستند که با شرایط خود پول در می آورند، ایده های روشن و قوی در مورد اینکه چگونه می خواهند زندگی خود را بگذرانند دارند.

ارل نایتینگل یک بار گفت که اگر الگوی موفقی برای پیروی نداشته باشید، فقط می توانید آنچه را که دیگران انجام می دهند مشاهده کنید و برعکس آن را انجام دهید.

دن در بهانه گیری،

[این] سرطان مخربی است که آبروی شما نزد دیگران و همچنین عزت نفس و عزت نفس شما را از بین می برد. بهانه جویی نوعی بیماری است، نوعی بیماری روانی، دوری هذیانی از اندیشه و واقعیت عقلانی. بهانه جویی فرصت ها را از شما می گیرد، استعداد و توانایی را هدر می دهد. بهانه جویی بیان غم انگیزی از عدم شخصیت و صداقت است، هشداری به دیگران مبنی بر اینکه نباید به شما اعتماد کرد.

افکار دن در مورد بهانه جویی و بالا بردن استانداردهای شما منعکس کننده توصیه جک کنفیلد در اصول موفقیت و توصیه تونی رابینز در Awaken the Giant Within است.

کتاب های دیگر دن کندی

  • بدون مدیریت زمان BS برای کارآفرینان
  • نامه فروش نهایی

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 76 bytes written, possibly out of free disk space in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 87 bytes written, possibly out of free disk space in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/file.cls.php on line 172

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/irancoac/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/irancoac/biabook.com/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52