کتاب درمانی

کتاب درمانی بیا بوک

“جادوی کتاب‌ها را که زندگی را تغییر می‌دهند، کشف کنید. کتاب‌ها، داستان‌ها، ادبیات ما را به دیگران متصل می‌کنند. آنها به ما کمک می‌کنند نقاط داستان‌های خود را به هم متصل کنیم و در نهایت آینه‌ها را بالا نگه داریم تا بتوانیم خودمان را واقعی ببینیم و درک شویم.”سلام! من دکتر سعید جوی زاده هستم، پژوهشگر کتاب و کتاب‌درمانگر. من همچنین یک GISMan ، یک نویسنده ، یک ایده پرداز، یک مشاور، یک ناشر و یک کوچ کسب و کار های اینترنتی  هستم. پس از یک دهه فعالیت حرفه ای در مجموعه علوم جغرافیایی، با گذراندن مدرک دکتری در بلایای طبیعی ، کتاب درمانی و کتاب درمانی خود را راه‌اندازی کردم. البته این کتاب درمانی در برند بیابوک می باشد.

کتاب‌درمانی «یک هنر درمانی است که از قدرت داستان‌ها برای درمان استفاده می‌کند. جادوی آن در رابطه‌ای است که بین خواننده و نوشته، داستان یا غیرداستانی، شعر یا مقاله، و بازتاب افکار، احساسات، مشاهدات و دروسی که این نوشته از طریق تمرین روزانه روزنامه نگاری (” ژورنال نویسی ادبی “) یا مشاوره، برانگیخته می شود.

نسخه کتاب درمانی

در اینجا در کتاب درمانی، ما اکنون جلسات آموزش کتاب درمانی و کتاب درمانی را ارائه می دهیم (برای افراد و زوج ها ، که شامل ایمیل یا پشتیبانی متنی نامحدود برای دو هفته بعد از جلسه ما می شود). ما همچنین نسخه‌های کتاب شخصی سفارشی را ایجاد می‌کنیم – چه برای اهداف درمانی یا منافع شخصی.