به دنبال یک خلاصه کامل و رایگان Acres of Diamonds هستید؟

شما در جای مناسب هستید!

در اینجا چیزی است که در این صفحه خواهید یافت …

خلاصه یک جمله

Acres of Diamonds یادآوری کوتاه و الهام‌بخش است که همه چیزهایی را که برای موفقیت، ثروت و خوشبختی نیاز دارید، می‌توانید درست در مقابل شما پیدا کنید و اینکه علف‌ها در جایی که به آن آب می‌دهید همیشه سبز است – توسط وزیر، سخنور و موسس دانشگاه تمپل، راسل. اچ. کانول. ( ۶۸ صفحه )

فهرست
۱. خلاصه یک جمله
۲. Acres of Diamonds خلاصه
۳. بهترین هکتار از الماس نقل قول
۴. بیشتر بخوانید: ۵ کتاب مانند هکتار از الماس
۵. ای کاش راه سریعتر/آسان تری وجود داشت؟

توجه: این خلاصه Acres of Diamonds بخشی از یک پروژه در حال انجام برای خلاصه کردن بهترین کتاب های ذهنیت و بهترین کتاب های خود کمکی تمام دوران است.

توجه: این خلاصه Acres of Diamonds یک خرد است. خلاصه کاملش رو بعدا مینویسم در حال حاضر، شما به اندازه کافی متا داده در اینجا پیدا خواهید کرد تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید آیا ارزش خواندن کتاب را دارد یا خیر.

خلاصه Acres of Diamonds

Acres of Diamonds رونویسی از یک سخنرانی کوتاه (۱۵ هزار کلمه، ۶۰ دقیقه خواندن) است که بیش از ۶۰۰۰ بار در سراسر جهان توسط راسل کانول در طول زندگی اش ایراد شده است.

این آخرین پاراگراف از سخنرانی کانول، جوهر دو ایده مهم او را به تصویر می‌کشد – اینکه ابزار و فرصت‌های موفقیت بزرگ، ثروت و خوشبختی را می‌توان درست در مقابل شما – در جامعه خودتان – پیدا کرد و اینکه علف‌ها همیشه سبزتر هستند. شما به آن آب بدهید

«عظمت در تصاحب برخی مناصب آینده نیست، بلکه در واقع عبارت است از انجام کارهای بزرگ با امکانات کم و انجام اهداف وسیع از صفوف خصوصی زندگی. اصلاً برای عالی بودن باید اینجا، در فیلادلفیا، عالی بود. کسی که می تواند به این شهر خیابان های بهتر و پیاده روهای بهتر، مدارس بهتر و دانشکده های بیشتر، شادی بیشتر و تمدن بیشتر، از خدا بیشتر بدهد، هر جا می تواند عالی باشد.

اجازه دهید هر مرد یا زن اینجا، اگر دیگر هرگز صدای من را نشنید، این را به خاطر بسپارید، که اگر اصلاً می‌خواهید عالی باشید، باید همین الان از جایی که هستید و آنچه هستید، در فیلادلفیا شروع کنید. کسی که می تواند به شهرش هر نعمتی بدهد، کسی که می تواند تا زمانی که اینجا زندگی می کند شهروند خوبی باشد، کسی که می تواند خانه های بهتری بسازد، کسی که می تواند نعمت باشد، چه در مغازه کار کند، چه پشت پیشخوان بنشیند یا خانه داری کند. زندگی او هر چه باشد، کسی که می‌خواهد در هر جایی عالی باشد، ابتدا باید در فیلادلفیا خودش بزرگ باشد.»

توجه : کانول از شهری به شهر دیگر سفر کرد و همان سخنرانی را ارائه داد. این نسخه از یک تحویل در فیلادلفیا می آید، بنابراین به سادگی نام شهر خود را در جایی که قابل اجرا است برای بیشترین تأثیر جایگزین کنید.

بهترین هکتار از الماس نقل قول

این نقل‌قول‌های Acres of Diamonds از کتابخانه مرکزی همیشه در حال رشد The Art of Living از افکار، حکایات، یادداشت‌ها و نقل‌قول‌های الهام‌بخش آمده است.

الماس‌های شما در کوه‌های دور و یا در دریاهای آن طرف نیستند، بلکه در حیاط خلوت شما هستند، اگر برای آنها حفاری کنید.

– راسل اچ. کانول ، هکتار از الماس

“شما نمی توانید به مردی اعتماد کنید که نمی تواند از پول خود مراقبت کند.”

– راسل اچ. کانول ، هکتار از الماس

“اصل آبراهام لینکلن برای عظمت تقریباً توسط همه قابل قبول است. این قانون او بود: هر کاری که او باید انجام می داد، تمام ذهن خود را در آن کار می کرد و همه را در آنجا نگه داشت تا زمانی که همه چیز تمام شد.”

– راسل اچ. کانول ، هکتار از الماس