بیا چیست…

بیایید برای شما کتاب بخوانیم، بیایید با هم یاد بگیریم و بیایید با هم اقدام کنیم.

بیا بستر مشارکتی برای تولید انواع کتاب‌هاست. ما ساختار کتاب‌ها را با شما عوض می‌کنیم. ما در بیا فراتر از یک مطالعه و خواندن فکر می‌کنیم. ما معتقدیم که باید سریع بخوانید، سریع یاد بگیرید و سریع اقدام کنید!

 

هر کسی می‌‌تواند با بیا همکاری داشته باشد؛ اعم از:

کودک، نوجوان، بزرگسال، سالمند، ناشر کتاب، نویسنده (مؤلف و مترجم)، گوینده، صاحبان استودیو ،ایده پرداز، نوآور و ….

همچنین این افراد هم می‌تونن با بیا همراه بشن:

تمامی کسانی که فکر می کنند هیچی بلد نیستند و قصد دارند که نویسنده (مولف یا مترجم)، گوینده، صاحب استودیو، ایده پرداز، نوآور، سخنران و … شوند. بیا خانه امنی برای آینده شماست.

پخش ویدیو

پس از گذشت سالها تلاش …

گوینده
۰
مولف و مترجم
۰
استودیو
۰
پادکست
۰
تازه کارها
۰
دانشجویان
۰
تازه کار هستم

نگران نباش همیشه !! تازه کار باش .چون این تازه کارها هستند که چیزی برای از دست دادن ندارند و سعی می کنند که همه چیز را یاد بگیریند.بیا مربی شماست تا زمانی که شما دوست داشته باشید …

ایده پرداز و نوآور هستم

در بیا ما به شمایی که ایده پرداز،خلاق و نوآور هستی نیز نیاز داریم.در بیا فرصت های هم دیگر را با هم ترکیب می کنیم تا فرصت های جدیدی خلق کنیم .بیا منظر نوآوران و خلاقان است .

عکاس هستم

در بیا کلی کارهای عکاسی داریم که نیازمند عکاسان حرفه ای و غیر حرفه ای است .کافی است که یک موبایل داشته باشی و بتونی عکس تهیه کنی .بیا به شما کمک می کند که به جمع حرفه ای ها بپیوندی …

کتابخوان هستم

کافی است که به خواندن کتاب علاقه مند باشی .در بیا همون کتاب هایی را که می خوانی می توانی تبدیل به ثروت کنی .بیا معتقد است که مرز بین خوشبختی و بدبختی تنها داشتن یک کارت کتابخانه است .

نویسنده هستم

شما نویسندگان منبع دانایی بشریت محسوب می شوید.کافی است که کتاب خودتون رو به ما بسپارید که آن را در بین مردم معرفی کنیم و کتاب شما را تبدیل به کتاب صوتی و تصویری کنیم .

دانشجو هستم

تا به حال به این فکر کردی که می توانی تمام کتاب های را که دوران تحصیل خوندی رو تبدیل به ثروت کنی .بیا این را برای شما محقق می کند .

استودیو دارم

 استودیوی صدابرداری شما می تواند تبدیل به یک ثروت شود.کافی است که شما یک استودیوی خانگی یا حرفه ای داشته باشید.بیا برای شما و در خدمت شماست …

ناشر هستم

در بیا ثبت نام کنید و کتاب های خودتون را به ما بسپارید تا آنها را تبدیل به کتاب صوتی و تصویری کنیم و کتاب های زیبای شما را به خوانندگان علاقه مند معرفی کنیم .

تاثیر گذارم

اگر فکر می کنید که حرفی برای گفتن دارید و می توانید در دیگران تاثیر گذار باشید و جهان را جای بهتری برای زندگی کنید بیا این بستر را برای شما فراهم کرده است .